RIEPU SERVISA PAKALPOJUMI KATRAM INTERESENTAM

Tā pat kā cilvēki nestaigā bez kurpēm, ir sarežģīti atrast automašīnu, kas pārvietotos bez riepām. Riepu nolietojums un arī tehniskais stāvoklis katrā ziņā ir ļoti svarīgs drošības rādītājs. Auto jāatbilst visiem drošības noteikumiem, neskatoties uz to, vai lietojat jaunas vai arī jau lietotas mašīnas riepas.Automašīnas riepas būs iespējams nopirkt dažādās cenu kategorijās. Pirms riepu iegādes, vienmēr iesakām parunāt ar automašīnu riepu servisa speciālistiem, lai pārliecinātos par savas izvēles pareizību. Mašīnu riepu serviss nodrošina arī automašīnu riepu uzglabāšanas pakalpojumus.

Uzzini vairāk – https://mmkserviss.lv/riepu-abc/

Auto Riepu pārbaude, īpaši, ja riepas ar radzēm, un citi ar automašīnu riepu uzglabāšanu un izmantošanu saistīti jautājumi, tiek veikti riepu servisā, jebkuram klientam. Ja ar mašīnu brauc pa vājas kvalitātes ceļu, izredzes sabojāt automašīnas diskus ir ļoti liela. Opcija sabojāt diskus, braucot pa Latvijas ceļiem, ir ļoti liela iespējamība, tādējādi to apkope ir ļoti svarīga. Mašīnas riepu servisa piedāvājumā ietilpst arī tādi pakapojumi kā mašīnas riepu maiņa kā arī riepu balansēšana.

 

ZIEMAS AUTO RIEPU UZGLABĀŠANAS NOLIKTAVA.

Ziemas mašīnu riepu sezona mūsu valstī iesākas pirmajā oktobrī un beidzas 1. martā. Protams, ka šis laika posms var ieilgt, jo viss ir atkarīgs no laikapstākļiem. Vissezonas riepām ir noteikti jāpārbauda protektora stāvoklis pirms ziemas sezonas sākuma, lai nerastos nepatīkamas situācijas un pārpratumi. Pērkot lietotas vai mazlietotas ziemas riepas, nenoliedzami ir ekonomija, jo pastāv iespēja ietaupīt teju četrdesmit procentus, kas ir diezgan ievērojama naudas summa. Nereti, šāda atšķirība ir arī vasaras vai vissezonas riepām.Pirms pērkat lietotas vai atjaunotas riepas, noderētu konsultācija pie mašīnas riepu servisa darbiniekiem.

 

RIEPU GLABĀŠANA, APKOPE, DIAGNOSTIKA UN CITI PAKALPOJUMI.

Riepu serviss, kas nodrošina saistošus risinājumus ikvienam klientam, vienmēr ir zelta vērtē. Ja vajadzīgs nodot glabāšanā nesezonas mašīnu riepas, jo mājas vai garāža nav tam piemērota, aicinām doties uz riepu garāžu un arī izmantot mašīnas riepu noliktavas servisu. Auto riepas servisos visā Latvijā ir iespēja pārbaudīt, labot, mainīt un arī visādi citādi savest kārtībā esošajai vai arī nākošajai darba sezonai. Auto riepu servisā arī izmērīs protektora biezumu, salabos diskus un, vajadzības apstākļos, balansēs mašīnas riepas, lai braukšana ir droša kā arī patīkama gan šoferim, gan pasažieriem un arī citiem ceļu satiksmes dalībniekiem.