Ko ņemt vērā, iegādājoties putekļu sūcēju?

 

putekļu sūcējiPutekļu sūcējs visdrīzāk nav tā sadzīves tehnika, kuras iegādei mēs vēlamies veltīt īpaši daudz laika. Šī elektroniskā ierīce visbiežāk ir skaļa, neparocīga, un parasti tāpat tiek apslēpta no citu acīm. Lai arī kāds no Jums, iespējams, seko šīs reizēm nepienācīgi novērtētās tehnikas uzturēšanai, visdrīzāk tās bojājumi tiks pamanīti tikai tad, kad to jau būs nepieciešams mainīt.

Mūsdienās putekļu sūcēji plašā sortimentā pieejami ikviena pircēja individuālajām vajadzībām šeit: https://220.lv/lv/sadzives-tehnika/saimniecibai/puteklu-suceji. Lai neapjuktu tik plašajā klāstā, vērts ņemt vērā dažus nozīmīgus faktorus. Šajā rakstā sniegsim ieskatu tajos apsvērumos, kurus ieteicams veikt pirms jauna putekļu sūcēja iegādes.

Mājas vai uzkopjamās telpas platība

Ja Jūsu māja vai telpas, kuras plānojat tīrīt, ir izmēru ziņā plašas, Jūs noteikti nevēlēsieties veikt nepārtrauktu elektrības rozetes meklēšanu, tāpēc lādējamais putekļu sūcējs nebūs Jums piemērots variants.

Plašu telpu uzkopšanai Jums labāk noderēs putekļu sūcējs, kuram ir garš elektrības vads. Tas nodrošinās iespēju veikt telpu uzkopšanu vienā piegājienā, neveicot nevajadzīgas pauzes pārvietojoties no vienas telpas uz otru.

Izvērtējot telpas platību, ņemiet vērā arī putekļu sūcēja svaru. Ja dzīvojat daudzstāvu mājā, izvēlieties putekļu sūcēju, kuru ir viegli pārvietot.

Kāda tipa virsmas Jūs tīrīsiet?

Pirms iegādājaties putekļu sūcēju, padomājiet, kāda tipa virsmu tīrīšanai to meklējat. Domājot par Jūsu kā pircēja vajadzībām, ražotāji bieži vien specifiski norāda, kuri putekļu sūcēji būs labāk piemēroti paklāju tīrīšanai, bet kuri – cietu virsmu un grīdas segumu uzkopšanai. Iespējams, Jūs meklējat putekļu sūcēju, kas ir universāls un noderēs Jums arī tīrot ar audumu apšūtas mēbeles, aizkarus vai citas virsmas.

Ja neesat drošs par savu izvēli, iesakām Jums konsultēties ar veikala pārdevēju, kā arī meklēt informāciju interneta avotos.

Cik bieži Jūs veiksiet putekļu sūkšanu?

Ja esat cilvēks, kuram patīk redzēt sava mājokļa grīdas vienmēr mirdzoši tīras, iespējams, Jums būtu vērts apdomāt putekļu sūcēja – robota iegādi. Šāds putekļu sūcējs veic uzkopšanu bez Jūsu piepūles, tādējādi Jūs ekonomēsiet laiku un varēsiet darīt citus darbus, kamēr notiek tīrīšana. Turklāt, ja plānojat grīdas tīrīt katru dienu, cilindriskā vai vertikālā putekļu sūcēja izmantošana ar laiku var Jums kļūt apgrūtinoša, jo prasīs no Jums daudz enerģijas.

Vai Jums ir mājdzīvnieki?

Ja Jums ir mājdzīvnieki, putekļu sūcējs ar putekļu maisiņu nav labākā izvēle. Maisiņš ātri piepildīsies, Jums būs jāveic bieža tā tīrīšana, turklāt dzīvnieku spalvas var to nosprostot un Jums būs jāveic tā nomaiņa.

Jums nederēs arī iepriekš minētie putekļu sūcēji roboti. Iedomājieties skatu, kāds var pavērties Jūsu mājoklī, gadījumā, ja Jūsu mīlulis netīšām atstājis uz grīdas ‘’nevēlamo pārsteigumu’’. Mājdzīvnieku īpašniekiem iesakām iegādāties vertikālo jeb slotas tipa putekļu sūcēju tā kapacitātes dēļ.

Gan putekļu sūcējus, gan sadzīves tehniku iespējams iegādāties https://220.lv/lv/sadzives_tehnika.