Kā izvēlēties piemērotāko kafijas automātu?

kafijas automātiKafija mūs uzmundrina un sniedz enerģiju. Daudzi pērk kafiju ārpus mājas un iztērē lielu daļu savas algas. Ietaupi savu naudu jau tagad! Iegādājies kafijas automātu lietošanai mājās un pagatavo kafiju sev, un visai ģimenei!

Ņem vērā dažus padomus, lai izvēlētos piemērotāko ierīci!

Manuālie, automātiskie un kapsulu kafijas automāti

Pirms preces iegādes, Tev jāsaprot kādu kafiju vēlies lietot ikdienā.

Manuālie kafijas automāti atdala kafijas ekstraktu no pupiņām un sniedz piesātinātu kafijas garšu. Izvēlies šo ierīci, ja Tava iecienītākā ir pupiņu kafija.

Automātiskās ierīces ir aprīkotas ar malšanas, karsēšanas un vārīšanas funkcijām, kas Tev ļaus pagatavot dažādus kafijas veidus.

Kapsulu kafijas aparātos ir jāievieto kafijas kapsulas. Katrai kapsulai ir sava garša un Tu varēsi izbaudīt dažādus kafijas dzērienus!

Filtra kafijas automāti

Izvēlies šādu ierīci, ja vēlies pagatavot kafiju vairākiem cilvēkiem. Ierīcei ir speciāls nodalījums kafijas filtrēšanai un ūdens konteiners. Pagatavo savu mīļāko kafiju 5 – 10 minūšu laikā!

Franču prese

Šī ir viena no populārākajām kafijas pagatavošanas ierīcēm. Tai ir ļoti ērta lietošana: ieber maltu kafiju, uzlej karstu ūdeni un nospied filtru, lai atdalītu kafijas biezumus. Tava iecienītākā kafija būs gatava ātri!

Karstuma cirkulācijas boileri

Pagatavo kafiju lielākai kompānijai! Šie kafijas automāti nodrošinās vienmērīgu temperatūru un uzkarsēs pienu. Tu varēsi pagatavot dažādus kafijas dzērienus: espresso, latte, kafija ar pienu vai kapučīno.

Interneta veikala 220.lv piedāvājumā Tu atradīsi manuālos, automātiskos un kapsulu kafijas automātus. Izvēlies piemērotāko filtra kafijas automātu, karstuma cirkulācijas boileri vai franču presi!

 

Lietošanas ērtums un biežums

Kafijas automāti ir 30 līdz 45 cm plati. Pārdomā ierīces atrašanās vietu, lai to būtu ērti lietot un kopt.

Pirms iegādājies, ņem vērā kafijas gatavošanas biežumu un ierīces lietotāju skaitu.  Atlasi preces 220.lv pēc zīmola, augstuma, ierīces tipa, kafijas veida, Tava budžeta un citām vajadzībām.

Interneta veikals 220.lv šeit piedāvā plašu kafijas automātu klāstu, zemas cenas, atlaides un īpašos piedāvājumus!