Kā izvēlēties piemērotāko sporta aprīkojumu?

trenažieriParūpējies par savu ārējo izskatu un veselību. Uzsāc aktīvus treniņus jau tagad!

Daudzi dodas trenēties uz sporta klubiem, kas ir salīdzinoši dārgi. Ietaupi savus līdzekļus un netērē naudu sporta klubu apmaksai. Iegādājies sporta aprīkojumu un trenējies mājās!

Ņem vērā dažus ieteikumus, lai veiksmīgāk izvēlētos atbilstošāko trenažieri savām vajadzībām.

Kvalitāte

Pirms treniņu uzsākšanas mājas apstākļos, konsultējies ar fitnesa treneri. Kopīgi izveidojiet atbilstošu treniņu un uztura plānu. Vaicā padomu trenerim par piemērotāko sporta aprīkojumu, jo kvalitatīvs un atbilstošs trenažieris pasargās Tevi no traumām.

Modernās tehnoloģijas

Trenažieros ir iestrādātas dažādas programmas un paneļi, ko viegli vari savienot ar mobilo telefonu un citām ierīcēm: Tu varēsi trenēties un vienlacīgi klausīties savu iecienītāko mūziku vai skatīties filmas!

Treniņi

Ir ļoti būtiski ievērot treniņu plānu, jo tas palīdzēs sasniegt vēlamo rezultātu.  Ja esi iesācējs, nepārpūli savu organismu.

Pirms treniņu uzsākšanas veic iesildīšanos, lai netraumētu savus muskuļus.

Vienas nodarbības ilgumam nevajadzētu būt ilgākam par 30 minūtēm. Lai sasniegtu labākus rezultātus, ieteicams trenēties ne vairāk par 4 reizēm nedēļā.

Kardio trenažieri

Kardio sporta aprīkojums ir skrejceļiņi, eliptiskais un airēšanas trenažieri, steperi un velotrenažieri.

Šāda veida sporta aprīkojums uzlabos Tavu sirds un asinsvadu darbību, kā arī elpošanas sistēmu.

Izvēlies kardio trenažieri, trenējies mājās un iegūsti skaistu ķermeņa formu, kā arī samazini kaloriju skaitu!

Spēka trenažieri

Galvenais spēka trenažieru mērķis ir likt strādāt muskuļiem un padarīt tos spēcīgākus.

Hanteles, svarcelšanas stieņi, vēdera preses un treniņu soli trenēs izturību, uzlabos sirdsdarbību, asinsriti,  miega kvalitāti, kā arī sniegs enerģiju visas dienas garumā.

Ja ikdienā esi uztraukts un nervozs, spēka trenažieri samazinās stresa līmeni. Treniņu laikā Tev nebūs laika un vēlēšanās domāt par negatīvām lietām!

Šāda veida trenažieri uzlabos arī Tavu ārējo izskatu. Regulāri un pareizi trenejoties Tu iegūsi slaidu un izskatīgu augumu.

Gan kardio, gan spēka trenažieri neaizņems daudz vietas Tavā dzīvesvietā, ir viegli uzstādāmi un pārvietojami.

Interneta veikala 220.lv piedāvājumā ir atrodams viss sportam mājās – plašs klāsts trenažieru par izdevīgām cenām, atrodi piemērotāko jau tūlīt!