4 veidi, kā pelnīt naudu internetā

  1. patēriņa kredītsRaksti, veido grafikas vai administrē sociālos kontus

Mūsdienās arvien aktīvāk veidojas pieprasījums un piedāvājums freelance darba formai, kas dod iespēju strādāt no mājām, ja vien esi kāda talanta vai zināšanu pratējs. Ja proti rakstīt rakstus, zīmēt grafiskos maketus Adobe Illustrator vai Photoshop programmās vai administrēt sociālo kontu uzņēmumu lapas, tad Tavas iespējas ir darboties no mājām un ar to pelnīt naudu. Tiesa, tas uzreiz nav tik vienkārši. Tev sevi jāpierāda un jāpiedāvā savi pakalpojumi reklāmas aģentūrām, jāizveido piedāvājums un portfolio, ko piedāvāt saviem potenciālajiem klientiem.

  1. Izveido interneta veikalu

Ja proti kādu rokdarbu vai proti iepirkt kādas preces, kurām vari izveidot interneta veikalu, tad vari uzsākt mazo biznesu no mājām. Mūsdienās ir neskaitāmi daudz platformu, kurās vari izveidot mājas lapu, iegādāties domēnu, servera vietu un darboties tik, cik pietiek jaudas un vēlmes.

  1. Pelnīt ar savām fotogrāfijām

Ja Tavs hobijs ir fotogrāfēšana, tad šis noteikti būs Tev! Daudzi to nemaz nezina, bet fotogrāfijas pārdot internetā var jebkurš. Piemēram, Tu vari tās izvietot foto bankās, piemēram, pasaules lielākā un populārākā ir Shutterstock- šajā linkā vari reģistrēties un augšuplādēt savas profesionālās fotogrāfijas un pelnīt par katru foto, ko lietotāji lejuplādē. Jo vairāk bildes augšuplādēsi, jo lielāka iespēja, ka tās kāds cits izmantos.

Lai būtu veiksmīgs šajā vai citās foto bankās, papēti, ko lietotāji meklē un kurām bildēm ir mazs piedāvājums, bet pietiekami liels pieprasījums. Ņem vērā arī, ka svarīgi ir tieši atslēgvārdi, lai lietotāji meklējot bildes atrastu arī Tavas fotogrāfijas. Lietotāji nav tikai parasti lietotāji- šīs foto bankas izmanto visā pasaulē – arī reklāmas aģentūras, uzņēmumi mājas lapām, mediji žurnāliem un avīzēm un sociālajiem tīkliem.

  1. Google reklāmas

Google ir pasaulē lielākais informācijas tehnoloģiju uzņēmums, kuru vari izmantot arī savā labā. Ja Tev ir sava mājas lapa, kurā izvieto rakstus vai cita veida informāciju pietiekamā apjomā (vismaz 20 raksti un 100 apmeklētāji dienā), tad Tu vari pieteikt savu lapu šajā linkā- Adsense.

Google dod iespēju katram mājas lapas īpašniekam izvietot Adsense reklāmas kodus, kas rādīs katram lietotājam pielāgotas reklāmas (atkarīgs, ko lietotājs skatījies, interesējies, lasījis un darījis iepriekš).

Ja vēlies uzsākt savu biznesu un pelnīt naudu internetā, tad tehnikas iegādei vai mērķa sasniegšanai vari izskatīt iespēju par patēriņa kredītu, ko varēsi atmaksāt pakāpeniski. Šajā linkā atradīsi visu informāciju -kādi ir nosacījumi un Tavas iespējas!