Iebūvētās virtuves un citi jomas favorīti Tavā mājoklī

Arvien biežāk mēbeļu ražotāji patērētajiem piedāvā patiesi “gudras” mēbeles, kuru maldinošais un vienkāršais dizains patiesībā sevī ietver smalki pārdomātus mehānismus. Šādas mēbeles ir pieejamas ne tikai standarta izmēros un krāsās mēbeļu veikalā, tās ir iespējams pilnībā pielāgot katra klienta vēlmēm, izgatavojot mēbeles pēc pasūtījuma.

Šādas mēbeles būs unikālas un neatkārtojamas, tātad arī maksimāli piemērotas tieši jūsu telpas vajadzībām. Arī finansiāli šis risinājums ir viens no labākajiem. Telpā, kuru nāktos aizpildīt ar vairākiem standarta izmēra un dizaina priekšmetiem, mēs varam ierīkot personalizētu mēbeli, kas aizstāj vairākas standarta izmēra mēbeles.

Skapīši, plauktiņi, galds, virsma – tās ir tikai dažas virtuves mēbeles, kuras ierasti sastopamas katrā mājoklī. Ja vēlaties, lai visas jūsu virtuves mēbeles savstarpēji radītu harmonisku vidi un patīkamu interjeru, ir ieteicams izvērtēt iespēju izgatavot virtuves iekārtas pēc pasūtījuma. Gluži kā cilvēki paši, arī mājokļa interjers un iekārtojums ir neatkārtojams un unikāls. Mūsu virtuves ir viena no svarīgākajām telpām mājoklī, tās ir pelnījušas īpašu uzmanību. Virtuves mēbeļu dizaina veidošanā var iesaistīties visa ģimene, tomēr virtuves iekārtu izgatavošanu labāk atstāt profesionāļu ziņā. Mūsdienu mēbēlu izgatavotāji piedāvā mēbeļu izgatavošanu pēc katras ģimenes vajadzībām un vēlmēm.

Cik lieliska ir sajūta, kad ļaujies karstas vannas relaksācijai pēc darba dienas! Lai vannošanās būtu pilvērtīga, ir svarīgi iekārtot telpu šīs funkcijas atbalstīšanai. Vienlaicīgi šai telpai jābūt pārdomāti iekārtotai arī steidzīgajiem darba dienu rītiem, kad katra lieka kustība un rušināšanās pa plauktiem iekavē mūsu rīta cēlienu. Vannas istabas mēbeles ir nozīmīgs elements šo funkciju apvienošanā. Īpaši svarīgi pievērst uzmanību telpas un mēbeļu izmēru proporcijām. Ir tik viegli pārblīvēt mazo telpu ar plauktiem, tādēļ pēc pasūtījuma radītas vannas istabas mēbeles ir lielisks risinājums šai problēmai.

Zvans pie durvīm, ciemiņi ir klāt! Visi sanāk mājokļa priekšnamā un iekārtojas. Vai visiem ir vieta apģērbam un apaviem? Vai tik šalles nesāks slīdēt nost no pakaramā? Jā, izklausās pazīstami. Priekšnami un koridori ir mūsu mājokļu pirmais iespaids. Nepelnīti šī telpa ir saņēmusi ļoti maz uzmanības. Priekšnama mēbeles ir īpaši nozīmīgas, lai neradītu diskomfortu mājokļa iemītniekiem un viesiem, kad jāgatavojas mājokli pamest vai tajā atgriezties. Telpas izmēri ir šauri, taču tai jāspēj organizēti izkārtot mūsu ikdienas mantas.

Viesistaba ir tā telpa, kurā mājokļa saimnieki vislabāk var izpausties ar savas gaumes vizualizāciju. Šī telpa viegli padodas interjera spēlēm, saskaņotiem dizaina akcentiem un līdzsvaru starp funkcionālo un estētisko. Viesistabas iekārtojumā var saspēlēties ar lielo mēbeļu toņu gammām. Telpā ļoti labi sadzīvo gan mīksti dīvāni un pufi, gan robusti plaukti un iebūvētie skapji. Viesistabas fokālais punkts var būt kā grezns paklājs, tā retro kamīns, kā arī pianīns vai telpaugu stūrītis. Šajā telpā novietota eleganta TV iekārta vai skandināvu stila atvērtā plauktu sistēma piešķirs istabai tās tipisko noskaņu. Arvien biežāk mājoklī tiek ierīkotas arī bīdāmās durvis gan telpās, gan izejās uz balkoniem. Patērētājiem ir lieliska iespēja izmantot arī ražotāju piedāvāto iespēju mēbeles izgatavot pēc individuāla pasūtījuma. Šādi iekārtotas telpas kļūs par katra saimnieka lepnumu.