GALDA IEGĀDE – SVARĪGS PROCESS AR ILGTERMIŅA REZULTĀTU

Vai ikdienā maz novērtējam, cik daudzas lietas mēs darām pie galda? Te notiek gan ēšana, gan sarunāšanās, gan strādāšana, gan spēlēšanās, gan mācīšanās. Katrai no šīm funkcijām ir pielāgots arī cita veida galds, tāpēc ir sastopami gan konferenču galdi, gan virtuves galdi, gan restorānu galdi, un daudzu citu funkciju galdi.

Tomēr galda funkcijas nav vienīgā lieta, kas atšķir dažādus galdus – te iespējamas arī ļoti plašas variāciju iespējas lieluma, izmantoto materiālu, formas un dizaina ziņā. Piemēram, pamatīgs koka galds galds ir izmantojams gan kā ēdamgalds, kur ģimenei no rīta pulcēties, gan kā galds, pie kura produktīvi strādāt, gan kā galds spēlēm, pie kura novakarē satikties ar draugiem.

Latvijas mēbeļu ražotājs, kas jau daudzus gadus izgatavo funkcionālas un stilīgas mēbeles internetā jebkurai gaumei. Te atrodami meistarīgi radīti galdi, par kuru kvalitāti galvo pašmāju ražotājs.

mājaslapā atradīsiet atsevišķas sadaļas ēdamgaldiem un virtuves galdiem. Taču kāda gan ir atšķirība? Pirmkārt, atšķirība ir galdu funkcionalitātē – ja ēdamgalds vairāk paredzēts viesistabai, un tam ir ir jāizceļas arī ar savu eleganci, tad virtuves galds primāri ir piemērots gatavošanai vai salīdzinoši kompaktām virtuvītēm. Tāpēc piedāvā virtuves galdus ar metāla kājām, kas būs stabilas un izturīgas, kā arī ļoti nelielus virtuves galdus, piemēram, galda modelis “Moriss” ir lielisks risinājums, kuram ir viena stabila metāla kāja, bet apaļo galda virsmu jūs varat pasūtīt jums vajadzīgajā izmērā.

Kad esam paēduši pie ēdamgalda vai virtuves galda, varam atpūsties dīvānā vai atpūtas krēslā, kuram blakus atrodas neliels un modīgs žurnālu galdiņš. It kā paredzēts žurnāliem, taču patiesībā ar daudz plašāku pielietojumu klāstu – ja gribam, izmantojam to, lai novietotu uz tā puķu podu, varam uz tā servēt tēju un pīrādziņus, varam uz tā laiski nolikt kājas, skatoties televizoru un pat pašu televizoru varam uz tā novietot! Lai kuru no minētajiem veidiem jūs izvēlētos žurnālgalda pielietošanai, ir pārliecināts, ka viņu ražotais galdiņš kalpos ilgstoši un bez problēmām. Kā viens no interesantākajiem galdiņiem  piedāvājumā jāmin modelis “Scoop” – metāla rāmis un izliektā koka virsma ar plauktiņu ir praktisks un stilīgs risinājums vienlaicīgi. Apskati to mājaslpā!

Naktsgaldiņi, žurnālgaldi, konferenču galdi un restorānu galdi – šīs ir tikai dažas galdu kategorijas, kas redzamas mājaslapā. Visiem galdu modeļiem mājaslapā ir redzami gan izmēri, gan izmantotie materiāli, gan cena, turklāt atsevišķiem galdu modeļiem šad tad ir atlaides, kas ļoti iepriecina īstajā brīdī. Ja tomēr neatrodat to, ko vēlaties, atgādinām, ka ir gatavs pielāgoties jūsu vēlmēm – daudziem galdiem iespējams mainīt gan izmēru, gan virsmas pārklājumus. Galdus un krēslus iespējams arī iznomāt, tāpēc viennozīmīgi var teikt – te visi bonusi ir vienuviet!