Kad iegādāties jaunu automašīnu?

kredītsLielisks jautājums – ne tik viegli sniedzama atbilde. Jaunu automašīnu, pēc loģikas, vajadzētu iegādāties tad, kad Tev tāda nepieciešama. Auto viennozīmīgi nav prece, ko iegādājamies uz priekšdienām, kā rezervi, ja nu ar esošo kaut kas atgadās. Tas ir nopietns, pārdomāts lēmumus, ko izvēlamies veikt tad, kad tiešām radusies nepieciešamība pēc jauna spēkrata.

Protams, vislabāk iegādāties jaunu auto tad, kad esi iekrājis visu vai vismaz daļu no kārotā auto cenas. Tādā gadījumā nebūs nepieciešams kredīts, vai vismaz – ne tik liela summa. Taču šāda situācija nav nemaz tik bieži sastopama. Lielākoties auto pircēji izvēlas iegādāties transportlīdzekli ar kredīta palīdzību, jo vienkārši šādas brīvi pieejamas summas pašam nav, taču auto – nepieciešams.

Tādēļ vislabākais laiks, kad iegādāties jaunu auto – tad, kad tas ir nepieciešams, izskatīti visi piedāvājumi, izvēlēta atbilstoša cena, noskaidrots izdevīgākais kredītdevējs un cita būtiska informācija. Vislabākais laiks, kad iegādāties auto – kad esi izdarījis lēmumu, izvērtējis visu sev pieejamo informāciju un apsvēris visas auto iegādes iespējas – finansiāli un praktiski. Tad, kad patiešām esi apsvēris visu šo – ir laiks iegādāties automašīnu.

Taču var ņemt vērā vēl dažus sīkumus, kas noteikti noderēs, izvēloties jaunu auto:

  • Ja vēlies iegādāties jaunu auto no salona, vislabāk nogaidīt un, piemēram, darīt to ziemā – šajā laikā saloni plāno jaunāko modeļu piegādi, cenšoties pārdot iepriekšējā gada auto modeļus. Īstais laiks, lai vienotos par izdevīgu cenu Tev.
  • Dodies iegādāties auto darba dienas beigās (jo īpaši, ja uz salonu), kad darbinieki jau ir nedaudz noguruši no darba dienas smaguma, labprāt ātrāk nonāktu mājās un būs atvērtāki noslēgt darījumu uz Tev izdevīgākiem nosacījumiem.
  • Ja vēlies iegādājies pēdējo gadu auto, noskati to, kas Tev šķiet vispiemērotākais un tīkamākais un nogaidi līdz tiks prezentēts un pircējiem piedāvāts šī modeļa “jaunākais brālis” – šī gada modelis. Tad Tavam noskatītajam modelim jau būs pieejama lielāka atlaide un iespēja iegādāties to izdevīgāk.