Labākās vērtības kvalitatīviem logiem

Komunālo maksājumu samazināšanai un lielākai siltuma izbaudīšanai katrā situācijā jāizraugās logi, kas ir kvalitatīvi un arī profesionāli iebūvēti. Klientiem piedāvātā logu montāža principā piemērota precīzai drošības sistēmu uzstādīšanai, apkārtējās skaņas izolācijas nodrošināšanai utt.

Speciālisti ikvienam piedāvā risinājumus, lai vasarā nebūtu tik karsti, bez ziemas laikā – auksti. Pircēju veiktie pasūtījumi tiek sagatavoti individuāli, tāpēc nekad netiek palaista garām neviena no klienta vēlmēm. Tāpat, piem., ir iespējams izvēlēties logus, kuri apstrādāti ar pārsteidzošu līdzekli, kas atgrūž netīrumus, tādēļ nebūs jācenšas piekļūt grūti aizsniedzamām vietām. Piedāvājumā arī metāla durvis!

Logu tipi – kādus izraudzīties?

Pieejamie logi varianti ir tiešām dažādi, jo to montāža ir ilgtermiņa ieguldījums, tādēļ klienti vēlas saņemt labāko. Iecienītākie ir tieši plastikāta tipa logi, kas noteikti ir ne tikai ekonomisks, bet arī elementārs risinājums, ja šoreiz nevēlaties neko pārspīlētu. Piedāvājumā redzamie PVC logi uzreiz tiks pielāgoti Jūsu izteiktajām prasībām – ir iespēja patstāvīgi piemeklēt vajadzīgo krāsu, kā arī izmērus un to dalījumu katrai telpai. Piedāvātie pakešu logi domāti tiem cilvēkiem, kas vēlas ikdienā sajust mieru un klusumu, jo tie pārsteidzoši absorbē trokšņus un saglabā siltumu telpās. Jumta logi noteikti būs lieliski piemēroti lielākām ēkām vai nelielām dārza mājiņām – pats galvenais ir izvēlēties sev piemērotu stilu. Tomēr papildus tam visam ir iespējams pasūtīt tonētus vai matētus logu stiklus, kā arī iebūvēt speciālu bērnu drošības sistēmu.

Unikāli logi Jūsu mājoklim

Logu izvēle būs samērā radošs process, jo tiek dota iespēja iekļaut atšķirīgas Jums tiešām noderīgas lietas. Toties stila ziņā katrs var brīvi izraudzīties piemērotas logu rāmju krāsas, konkrētus apdares veidus, radot ideālo dizainu. Lai spētu radīt tiešām unikālu un sev pieskaņotu dizainu, varat pasūtīt loga iekšpusei un ārpusei pavisam atšķirīgus toņus. Tikpat nozīmīgas ir katra pasūtītās palodzes, jo tās jāspēj pielāgot konkrētai telpai un plānotajam izmantošanas veidam. Konkrētais ražotājs piedāvā pavisam elementāras PVC, kā arī skārda un dažādu citu izejmateriālu palodzes, kam ir visai atšķirīgi virsmu biezumi un izmēri.