Riepas – lētas un kvalitatīvas

Auto riepas jāizvēlas pēc vairākiem kritērijiem, tāpēc no sākuma vērts aplūkot riepu ABC. Jaunas riepas ne vien izskatīsies krietni labāk, bet arī būs ievērojami drošākas braukšanai. Svarīgi, lai katra riepu maiņa notiktu ļoti rūpīgi, tādēļ servisā ir tikai pašas labākās iekārtas šādiem darbiem.

Disku valcēšana nepieciešama gadījumos, kad tie ieliekti, jo dažādas deformācijas var būtiski ietekmēt sākotnējo braukšanas komfortu un riepu stāvokli. Riepu servisa piedāvātais disku remonts apvieno dažādas lietas, piemēram, krāsošanu un robu vai skrambu likvidēšanu, tāpēc riepu centrs palīdzēs jebkurā brīdī. Riepu serviss vienmēr nodrošina ļoti plašu riepu klāstu, tādēļ drīkstat aplūkot un salīdzināt dažādas riepas pirms izvēles veikšanas.

Ieskaties- http://mmkserviss.lv/riepu-abc/

Vissezonas riepas – izdevīgākais variants

Speciālās vissezonas riepas pielāgotas dažādiem apstākļiem, tāpēc tās var izmantot visu gadu. Eksperti gan iesaka izmēģināt šīs M+S riepas tiem, kas ziemas sezonā auto izmanto vien pāris reizes. Pavisam skaidrs ir tas, ka sezonai piemērotas ziemas riepas nodrošina labāku saķeri un tās vairāk palīdzēs uz apledojušiem ceļiem. Daudziem autovadītājiem iecienītās Dayton un protams Sailun riepas iespējams pasūtīt vēl izdevīgāk, tāpēc tiek speciāli rīkota visu ziemas riepu izpārdošana. Tikpat vienkārši varat izraudzīties Hankook un autosportistu novērtētās Falken riepas, kas tiek izceltas rādītāju dēļ. Automašīnas riepu izvēles brīdī obligāti jāpadomā par to reālo kalpošanas ilgumu, kopējo veiktspēju, kā arī savu braukšanas stilu.

Izvēlieties riepas siltākajiem mēnešiem

Atbilstošas vasaras riepas nodrošina efektīvu bremzēšanu arī uz mitriem ceļiem, kad var notikt akvaplanēšana. Lai maksimāli varētu pielāgoties Jūsu ikdienas gaitām un vajadzībām, riepas tiek pieskaņotas kādam noteiktam ceļu tipam, piem., lauku ceļiem. Tiešām drošu braukšanu un nepieciešamo komfortu varēs izjust izvēloties Kumho riepas. Tieši tāpat varat pasūtīt Antares riepas, kas pasaulē pazīstamas ar ievērojamu stabilitāti un protams triecientizturību, lai kāda veida ceļus Jūs izvēlētos. Lai riepas ilgāk kalpotu un nerastos problēmas brauciena laikā, ieteicams biežāk pārbaudīt, kāds šajās riepās ir spiediens.