Kādiem darbiem domāts trimmeris?

krūmgriežiMājas pagalma sakopšana var būt tiešām vienkārša, Jums tikai jāliek lietā katram darbam piemēroti instrumenti. Visbiežāk trimmeri tiek izmantoti, lai ērti atbrīvotos no garas un cietas zāles, vienmēr pieejami elektriskie un ar benzīnu darbināmie modeļi. Zāles trimmeri ar ievērojami lielāku jaudu var tikt izmantoti arī mazu krūmu pļaušanai, jo tie lieliski tiks galā pat ar komplicētiem uzdevumiem.

Kopumā trimmeris ir patiešām parocīgs, jo tiek apvienota liela trimmera jauda ar nelielu svaru, tāpēc Jūs varēsiet paveikt vairāk bez liekas piepūles. Patiešām daudzi trimmeri radīti maksimāli klusam darbam, tādēļ droši varēsiet tos lietot arī pie savas privātmājas.

Krūmgrieži ļauj izdarīt vairāk

Arī krūmgrieži tiek lietoti gandrīz tādiem darbiem, bet ir atsevišķas nianses, kas būtiski atšķiras. Protams, ka krūmgrieži tāpat kā trimmeri (vairāk) pielāgoti elementāriem pļaušanas darbiem utt., taču tos var izmantot arī mazu koku griešanai. Atšķirībā no trimmeriem speciālie krūmgrieži lieliski piemēroti arī vērienīgu avenāju likvidēšanai un lielu platību attīrīšanai.

Ja plānoti diezgan apjomīgi kopšanas darbi un nepieciešama liela jauda, īstais risinājums būs krūmgriezis. Atsevišķos gadījumos šie rīki paredzēti vienīgi mazu koku zāģēšanai, tādēļ ievērosiet speciāli pielāgotus kātus utt.

Lapu pūtēju labākie piedāvājumi

Lapu pūtēji lielākoties noderēs rudenī, bet šāds pirkums visādā ziņā atmaksāsies, jo nebūs jātērē enerģija, lai pilnībā visu sakopt. Daļa šo instrumentu aprīkota ar ietilpīgiem savācējiem, kas vēl vairāk atvieglo darbu, jo visas lapas un netīrumi acumirklī tiek iesūkti īpašā maisā. Saprotot to, cik ļoti parocīgs un viegls ir jebkurš lapu pūtējs, to pavisam droši var izmantot arī sīku atkritumu pārvietošanai un savākšanai.

Lapu pūtēju noteikti jāizraugās balstoties uz to, kāda ir tā jauda, tieši tāpat svarīgi noskaidrot, vai darbināšanai tiek lietota tikai elektrība vai benzīns. Jūs allaž varat izmēģināt ērtāko variantu – pūtēju, kas jāliek kā mugursoma, kā arī vienkāršu rokās pārnēsājamu pūtēju samērā neregulārai un ļoti neilgai izmantošanai.