Izturīgas riepas drošai braukšanai

Auto riepas būtu jāmeklē pēc vairākiem kritērijiem, tāpēc no sākuma ieteicams iepazīt īpašo riepu ABC. Jaunas auto riepas ne vien izskatīsies labāk, bet arī būs ievērojami drošākas braukšanai. Riepu maiņa ir nozīmīgs uzdevums, tāpēc varēsiet to uzticēt profesionāļiem, kuri to visu paveiks ļoti ātri.

Servisa pakalpojumu sarakstā atrodama arī disku profesionāla valcēšana jeb taisnošana, kas nepieciešama tādos gadījumos, kad disks ieliekts un rada būtiskas problēmas brauciena laikā. Mūsdienīgais riepu centrs vienmēr rūpējas par katru sīkumu, tāpēc disku remonts ietver arī to krāsošanu, speciālu slīpēšanu un daudz ko citu, tāpēc tie vienmēr būs kā jauni. Riepu maiņa un serviss ļauj izvēlēties konkrēti Jums piemērotas riepas, tādēļ to klāsts ir visai plašs.

Vissezonas riepas visiem laikapstākļiem

Ja gribat ietaupīt un vienlaicīgi baudīt drošu braukšanu, vienmēr varat iegādāties kādas vissezonas riepas. Taču speciālisti labāk iesaka M+S riepas iegādāties tad, ja visā ziemas periodā auto vadāt samērā reti. Tieši tādēļ daudz vairāk tiek piedāvātas dažādas ziemas riepas, ar kurām būs daudz drošāk pārvietoties pat uz īpaši apledojuša ceļa. Piedāvājumā esošo ziemas riepu izpārdošana dod iespēju katram sagādāt sev pat pasaulē novērtētākās Sailun vai Dayton riepas. Ļoti izdevīgi varat iegādāties arī Falken un Hankook riepas, kuru teicamā kvalitāte un izturība zināma ikvienam autovadītājam. Savam auto riepas jāmeklē balstoties uz to, kuras ir pašas izturīgākās, kuras spēj garantēt ievērojamu degvielas patēriņa samazinājumu u.c. priekšrocības.

Vasaras riepu bagātīgais piedāvājums

Visas vasaras riepas īpaši pielāgotas patīkamai braukšanai pa sausiem ceļiem, turklāt tās nodrošina daudz labāku saķeri ar asfaltu akvaplanēšanas gadījumos. Lai izraudzītos atbilstošākās riepas, Jums jāizvērtē, vai biežāk braucat pa pilsētu ceļiem, lauku grants ceļiem utt. Kumho riepas ir ļoti iecienīts variants, jo tās garantē augstu veiktspēju jebkādos laikapstākļos. Augstu novērtētās Antares riepas ietilpst tieši budžeta klasē, līdz ar to tās ir ne vien triecienizturīgas un kvalitatīvas, bet arī tiek piedāvātas par draudzīgu cenu. Ja vēlaties pēc iespējas ilgāk lietot konkrētās riepas, ir vēlams pēc aptuveni 8000 km nobraukuma auto priekšējās riepas apmainīt ar aizmugurē esošajām.