Logu veidi – kādus izvēlēties?

Uzmanīgi piemeklēti un profesionāli iebūvēti jaunie logi pilnīgi ikvienam nodrošinās labākas sajūtas, pietam būs reāla iespēja ietaupīt naudu. Patiesībā logu montāža jāveic rūpīgi un pārdomāti, lai nodrošinātu iespējami lielāku skaņu izolāciju, daudz lielāku drošības sajūtu utt.

Speciālisti katram klientam piedāvā risinājumus, lai vasarā nebūtu tik karsti, bez ziemas laikā – auksti. Jebkurš klients ir neatkārtojams un tieši tāpēc logi tiek sagatavoti katra vēlmēm, tādēļ cenas būs ļoti atšķirīgas. Kā viena no iespējām ir vēl dzidrāki un īpaši izgatavoti logi, caur kuriem skats ir vairāk kā fantastisks. Piedāvājumā arī dažādas metāla durvis!

 

Ir svarīgi saņemt labāko no šāda veida māju logiem, līdz ar to tiek domāts ne vien par kvalitātes līmeni, bet arī dizaina opcijām. Iecienītākie ir tieši plastikāta tipa logi, kas ir ne vien ļoti ekonomisks, bet arī vienkāršs risinājums, ja šoreiz nevēlaties neko pārāk izteiksmīgu. PVC logi vienmēr tiks piemēroti Jūsu prasībām – iespējams izvēlēties krāsu, kā arī izmērus un to dalījumu katrai telpai. Pašu lielāko komfortu ir iespējams baudīt, ja tiek iemontēti speciāli 3-kāršā stikla pakešu logi, kas uzreiz garantē patīkamu istabas temperatūru katrā gadalaikā. Jumta logi noteikti būs lieliski piemēroti lielākām ēkām vai arī pavisam nelielām dārza mājiņām – galvenais ir izvēlēties sev atbilstošu stilu. Tomēr papildus tam visam iespējams pasūtīt matētus vai tonētus logu stiklus, kā arī pievienot īpašu bērnu drošības sistēmu.

Atšķirīgi logi Jūsu mājoklim

Rūpīgi iepazīstoties ar visu pieejamo informāciju, klients acumirklī saprot, ka veiktais pasūtījums vienmēr ir unikāls un balstīts uz konkrētām klienta prasībām. Toties stila ziņā katrs var izraudzīties pielāgotas logu krāsas, konkrētus apdares veidus, rezultātā radot ideālo noskaņu. Protams, ka visi nevēlas standarta risinājumus, tāpēc var kombinēt dažādas nokrāsas loga abām pusēm. Lai klienti varētu pielāgot palodzes katram logu dizainam, ražotāji ir sagatavojuši diezgan plašu piedāvājumu klāstu. Jūs noteikti varat izraudzīties praktiskas un estētiskas palodzes ļoti atšķirīgos stilos, maksimāli pielāgojot tās konkrētai telpai.