Vajadzīgs KASKO? Saņemiet vislabāko!

kasko apdrošināšanaĪpašā KASKO apdrošināšana ir piemērota ikvienam, kas grib pasargāt savu auto no vētrām, plūdiem, zagļiem un citām nelaimēm. Aplūkojot reālo piedāvājumu ir iespējams apskatīt, ka kopumā iekļauti 13 vai vairāk riski, no kuriem varat izvēlēties. KASKO apdrošināšanas polise nav obligāta, taču tas būtu patiešām vēlams, lai Jums nebūtu jāuztraucas, lai kur arī Jūs dotos.

Pirmkārt, bieži gadās sadursmes ar meža zvēriem un tikpat izplatīti ir tie gadījumi, kad rodas avārijas kādu lūstošu koku dēļ utt.. Konkrēti šīs polises saņemšana noteikti ir svarīga tiem, kuru automobiļi ir neizsakāmi vērtīgi, jo tā iespējams sevi labāk pasargāt no zagļiem.

Iegādājoties KASKO, Jūs vienmēr varat pieteikt visu, kas vajadzīgs, taču nedrīkst aizmirst, ka tas ietekmēs polises cenu.

Speciāls kalkulators patstāvīgai pārbaudei

KASKO internetā tiek pieprasīts ļoti ilgu laiku, tāpēc esošie un arī jaunie klienti var iepazīties ar visiem jaunumiem atrodoties savā mājoklī. Mājaslapā ievietotā informācija dod iespēju saprast, kā tiek veidota katras polises gala cena, kādi ir piedāvātie apdrošināšanas segumi un citas nianses. KASKO kalkulators noteikti būtu jāizmanto ikvienam, jo tikai tā ir iespējams uzreiz piemeklēt sev atbilstošāko polišu piedāvājumus.

Lai iegūtu konkrētu polises vērtību, tiek noskaidrots auto vecums, tāpat arī marka un būtiskākā informācija par tā lietotājiem. Šādas polises cenu savā ziņa samazina pašriska apjoms – lielāka summa uzreiz nozīmē daudz zemāku maksu par polisi.

KASKO patstāvīga pārbaude internetā dos iespēju Jums tiešām savlaicīgi sagatavoties attiecīgās summas ieguldīšanai, bez tam varēsiet vienlaicīgi iepazīt vairāku kompāniju labākos piedāvājumus.

Nepalaidiet garām būtisku informāciju

Uzmanības veltīšana pat vismazākajiem sīkumiem ir patiešām būtiska, jo ir atsevišķi pakalpojumi, kas apdrošināšanas periodā pieejami noteiktā skaitā. Ir svarīgi, lai Jūsu auto būtu iebūvēta drošības sistēma, jo izvēlētais apdrošinātājs var pieprasīt to vēlāk aprīkot ar papildu drošības ierīcēm.

Tāpat plānojot pieteikt jaunu KASKO, vienmēr izvēlieties sev piemērotu polises darbības teritoriju – tikai un vienīgi Latviju, visu Eiropu vai tikai Baltijas valstis. Jāpiebilst, ka šāda tipa apdrošināšanas polise ir pielāgota arī visiem kravas auto, motocikliem un dažāda cita veida spēkratiem.