Kā izvēlēties putekļu sūcēju ikdienas uzkopšanai?

kā izvēlēties putekļu sūcējuUzkopšanas darbi var gan sagādāt galvassāpes, gan radīt prieku un palīdzēt atslēgties no ikdienas kreņķiem. Ir cilvēki, kam mājas uzkopšana ir kā atslodze. Citiem toties gribas, lai šis darbs tiktu pēc iespējas atvieglots un neaizņemtu daudz laika. Lai izdabātu kā vieniem tā otriem, atliek vien izvēlēties darbam piemērotu putekļu sūcēju (lasīt šeit)!

Tiem, kas pavisam slinki – putekļu sūcējs robots.

Šāda tipa ierīces kļūst arvien populārākas. Robots pats iztīra visu māju un pats māk pieslēgties pie elektrības, lai uzlādētos. Ja agrāk bija iegādājami tikai tādi roboti, kas sūc putekļus, tad tagad iespējams nopirkt arī tādus, kas veic slapjo uzkopšanu. Protams, varat iegādāties gan tādu, gan tādu, tad par grīdu kopšanu vispār varat aizmirst – tikai cenas šādiem robotiem nav no zemajām.

Vienmēr pastāv arī kādi riski un mīnusi. Ja izvēlaties iegādāties robotu, informējiet pārdevēju, ja jums mājās ir mājdzīvnieks. Ir speciāli piemēroti roboti, kas tiek galā ar dzīvnieku spalvām. Parastie, cenās lētākie, var netikt galā un tad nāksies to bieži vest uz remontu…

Tvaika tīrīšanas ierīces putekļu sūcēja vietā.

Sākotnēji šķiet, ka tvaika tīrīšanas ierīce ir lielisks risinājums vispārējai mājas uzkopšanai. Tomēr padomājiet kārtīgi – vai ar tvaiku varēs tīrīt visas virsmas, kas ir jūsu mājās? Tvaiks būs kaitīgs laminātam. Ja visas virsmas ir tvaikam atsaucīgas, tad kāpēc ne? Tvaika tīrīšanas ierīces palīdz tikt galā ar baktērijām un tīra traipus bez ķīmiju palīdzības.

Nebeidzamā cīņa ar putekļiem.

Putekļi rodas ik pa sekundei. Tieši tāpēc katrā mājā ir putekļu sūcējs – grīdas, apģērbs, mēs paši – tas viss rada arvien jaunus un jaunus putekļus. Cīņa ar tiem ir nebeidzama un katru dienu jāsāk no jauna. Labs putekļu sūcējs ir palīgs ikvienam, vienalga, vai grasāties to lietot katru dienu vai samērā reti. Izvēlieties tādu ierīci, kas jums ir ērta lietošanā, kurai pietiek jaudas, ar kuru jutīsieties ērti sastrādāties. Ja nezināt, ko izvēlēties, nebaidieties jautāt konsultantiem.