OCTA un KASKO izvēles iespējas

auto un mājokļa apdrošināšanaVisiem noteikti vajadzētu arī saprast, ka apdrošināšana ietver patiešām daudz, tāpēc pieejamais variantu apmērs ir tik iespaidīgs. Konkrētās apdrošināšanas kompānijas turpina domāt par to, lai jaunajiem un esošajiem interesentiem būtu pēc iespējas vairāk reālo izvēles iespēju, tieši tāpēc tiek veidoti dažādi jauni risinājumi.

Skaidri apzinoties cilvēku milzīgo vēlmi būt absolūti neatkarīgiem un vienkārši doties ceļā ar automašīnu katru dienu, speciāli pielāgota ir tieši KASKO un protams OCTA polise.

Būtībā ikviens cilvēks labi zina, ka OCTA ir vajadzīga jebkuram auto, tomēr KASKO ir absolūti brīvprātīga izvēles iespēja, ja attiecīgais klients grib palīdzību, piem., ja auto pēkšņi nevar iedarbināt.

Noteiktu cenu par polisi var noteikt tikai un vienīgi Jūsu apdrošinātājs, jo ļoti būtisks ir auto modelis, tāpat arī vecums un daudzas citas sīkas nianses. Jūs uzreiz pamanīsiet, ka turpat līdzās tiek pievienots unikāls apdrošināšanas kalkulators klientiem, līdz ar to Jūs varēsiet tiešām patstāvīgi iegūt aptuveno ceno.

Droši ceļot var ikviens

Tikpat lielā mērā tiek izmantota arī ceļojumu apdrošināšana, jo cilvēkiem ir tiešām būtiski, lai vienmēr būtu viegli pieejama tūlītēja palīdzība no malas.

Lielākoties klienti īpaši domā par savu veselību un personīgajām mantām, bet katrā gadījumā jāpārdomā arī vairāki citi nozīmīgi aspekti. ID speciālo dokumentu pazaudēšana bez šaubām nav pārāk patīkama un vienkārši atrisināma problēma, tādēļ ir vērts tos savlaicīgi apdrošināt.

Pilnīgi visiem cilvēkiem ir skaidrs, ka diezgan bieži noteiktas aizķeršanās mēdz radīt pazudušās bagāžas vienības, tieši tāpēc Jūs varat iegūt palīdzību, lai spētu aizstāt tās mantas, kas tajās atradās. Tieši tikpat vērtīga var būt arī iespēja, kas ļauj ātri iegūt īpašu palīdzību tajos gadījumos, kad aizkavējas lidmašīnas reiss un ir vajadzīgs ēdiens, naktsmītne utt.

Atbrīvojieties no raizēm, apdrošinot mājokli

Bet ikdienas dzīvē neticami svarīga būtu tieši mājokļa apdrošināšana, kas sevī būtībā iekļauj arī šajā īpašumā un arī ārpus tā esošo mantu. Speciāli tiek sagatavotas vairākas ilgtermiņa speciālās polises uz noteiktu laika periodu, lai visi klienti varētu arī ietaupīt naudas līdzekļus.

Vislabāk zināmie riski bez šaubām ir tieši ūdens noplūdes, dažāda apmēra ugunsgrēki, kā arī trešo personu ļaunprātīgi nodarītie bojājumi. Ja esat simtprocentīgi pārleicināts, ka tas ir vajadzīgs, jebkurā situācijā brīvi pieejama arī visu risku polise. Ir vērtīgi arī paskatīties, ko var pieprasīt arī papildus pie jau sagatavotās polises, jo tur tiek piedāvāta arī būvniecības darbu, dažādu ģimenes nelaimes gadījumu apdrošināšana un citas iespējas.