Vēlies pāriet no “Android” uz “iPhone”? Lūk, kas tev jāzina!

 

mobilie telefoni akcijasPārmaiņas ir labas, varētu pat teikt – nepieciešamas. Piemēram, runājot par tālruņiem, kādā brīdī saproti, ka tev apnicis visu laiku lietot ierīces ar “Android” operētājsistēmu, tādēļ vēlies pāriet uz “iPhone” telefoniem ar “iOS” programmatūru. Kas tev būtu jāņem vērā?

Kad esi izvēlējies “iPhone” modeli, kuru iegādāties, noskaidro, kāda veida datus tu varēsi pārvietot no vecā tālruņa uz jauno.

 “iTunes”

Viena no svarīgākajām lietām, kas tev būs nepieciešama savā datorā, ja lieto “iPhone”, ir “iTunes”. Ar to tu varēsi pārvaldīt mūziku, filmas, kontaktus, kalendāru, kā arī aplikācijas.

Sinhronizē saturu ar savu datoru

Atkarībā no tā, cik ilgi esi lietojis savu “Android” telefonu, tev tajā varētu būt dažāda veida saturs – mūzika, foto utt. Pirms šos failus pārvietot jaunajā telefonā, tev tie ir jāpārvieto datorā.

Ja mūziku klausies aplikācijā, piemēram, “Spotify”, tev par to nav jāuztraucas – atliks tikai lejupielādēt to “iPhone” un ielogoties savā kontā. Saprātīgākais, ko tu vari darīt – visu, kas bijis tavā “Android” tālrunī, sinhronizēt ar datoru un pēc tam pārvietot uz “iPhone”.

Kāda veida saturu tu vari pārvietot?

Pirms pārliec datus no vienas viedtālruņu platformas otrā, tu noteikti vēlēsies būt drošs par to, ka daļa informācijas nepazudīs.

  • Mūzika, video – vairumā gadījumu mūziku un video ir iespējams pārvietot bez problēmām. Vienkārši pievieno failus “iTune” un tu tos varēsi sinhronizēt ar savu “iPhone”. Pārbaudi, vai datus neaizsargā autortiesības. Ņem vērā, ka “Windows Media” failus nav iespējams atskaņot “iPhone”, tādēļ tev tos vajadzēs pārkonvertēt uz MP3 vai AAC.
  • Foto – arī šie faili ir ļoti svarīgi, un daudzi vēlas tos pārvietot jaunajā telefonā. Tādēļ, lai nepazaudētu nevienu foto, pirms sinhronizēšanas ar “iPhone”, iekopē tos savā datorā. Ja tu lieto “Mac” datoru, vienkārši ievietot tos “iPhoto” aplikācijā. Ja tu izmanto tiešsaistes foto uzglabāšanas vietnes vai aplikācijas, piemēram, “Flickr” vai “Instagram”, tev vienkārši vajadzēs ielogoties savā profilā, un dati atkal būs pieejami.
  • Aplikācijas – šajā gadījumā tev jāapzinās atšķirība starp šiem abiem tālruņu veidiem. “Android” aplikācijas nedarbojas “iPhone” telefonos un otrādi. Tādēļ tu diemžēl tās nevarēsi pārnest no vienas ierīces uz otru. Taču labā ziņa ir tā, ka daudzām aplikācijām ir versijas, kas pielāgotas gan vienam, gan otram telefonu veidam, tādēļ atliek tikai tās lejupielādēt un ielogoties savā kontā.
  • Kontakti – protams, ka arī šie dati ir ļoti svarīgi, taču, kā lai tos pārvieto? Ir 2 veidi, lai to izdarītu. Pirmais – sinhronizē kontaktus ar datoru un tad pārvieto telefonā. Otrais – saglabā kontaktu listi “cloud” tipa serverī, piemēram, “Google Contacts”. Pēc tam tos iespējams pārvietot uz savu “iPhone”.

Ja vēlies visus savus datus pārvietot uz jauno tālruni bez problēmām un uzskati, ka pats nevarēsi tikt galā, lūdz palīdzību profesionālim. Savukārt, ja vēl tikai esi ceļā uz ierīces maiņu, jauni mobilie telefoni akcijas cenās ir pieejami interneta veikalā 220.lv, kas piedāvā dažādas akcijas, izdevīgu līzingu u.c. iespējas.