Piecas bērnu modes tendences šajā vasarā

kleitasBērnu mode jau salīdzinoši ilgu laiku ir bijusi atsevišķa modes industrija, kur viss norisinās tikpat nopietni kā pieaugušo modes namos. Lai arī bērnu apģērbi savā veidā līdzinās pieaugušo apģērbiem, dažreiz pat tos kopē, tajos ir iestrādātas dažādas bērnišķīgas detaļas. Gaumes izkopšana jāsāk jau agrīnā vecumā, un jaunās bērnu modes tendences var palīdzēt to izdarīt. Protams, nebūtu prāta darbs spiest savai atvasei vilkt modernus apģērbus pat tad, ja viņai tas nepatīk – labāk ļaujiet bērnam pašam izvēlēties. Vismaz krāsas un dizaina ziņā jums vajadzētu uzklausīt bērnu viedokli, protams, ņemot vērā arī sava maciņa biezumu.

Kā mēs visi zinām, bērnu apģērbi ir daudzveidīgi. Sākot no vienkrāsainām biksēm, kleitām un jakām, beidzot ar drēbēm, kas izskatās gandrīz kā mākslas darbs un žilbina ar savu krāsu gammu un detaļām. Mūsdienās vecākiem nav jāuztraucas par to, kādas krāsas apģērbu izvēlēties katra dzimuma pārstāvim – puiši un meitenes var nēsāt vienu un to pašu toņu drēbes, un tas ir pilnīgi normāli. Protams, uzmanība jāpievērš arī tam, lai bērnu apģērbs būtu darināts no dabīgiem materiāliem. Populārākie no tiem ir kokvilna, zīds un lins, taču, kā zināms, liela daļa bērnu nēsā arī džinsa auduma bikses un jakas. Izvēles iespējas ir visai plašas. Tagad apskatīsim piecas bērnu modes tendences 2017.gada vasarai, no kurām jūs varat iedvesmoties, iegādājoties apģērbu savai atvasei.

Pasteļtoņi

Vai tā būs kleitas meitenēm vai bikses zēniem, šajā vasarā pasteļtoņi ir ļoti iecienīti. Arī veikalos noteikti būs ieraugāmas drēbes zilā, dzeltenā, maigā haki un citos pasteļtoņos.

Tills

Neatkarīgi no tā, vai kleita ir īsa, vidēja vai gara, šajā sezonā meitenēm tiek dota iespēja piepildīt balerīnas sapni, uzvelkot kleitu ar vienu vai pat vairākām tilla kārtām.

Metāliskās krāsas

Metāliskā zelta, sudraba vai vara krāsas – jā, tās šogad ir aktuālas bērnu apģērbos. Gan jakās, gan biksēs, gan arī citos apģērba gabalos. Turklāt dizaineri teic, ka šī tendence tik ātri vien no bērnu modes nepazudīs.

Krokas un volāni

Tās rada maigu un romantisku iespaidu. Turklāt volāni ir ļoti sena apģērba detaļa, kas savu unikalitāti un popularitāti nav zaudējusi līdz pat mūsdienām.

Spīdumi

Nekas cits nespēj piešķirt tev tādu mirdzumu kā kleita ar gliteriem un vizuļiem. Tādēļ, kad nākamreiz vēlies iegādāties savai mazajai princesei kleitu kādam svinīgam pasākumam, nebaidies no spīguļiem – tie šobrīd ir ļoti aktuāli!

Neatkarīgi no tā, kas šogad ir vai nav modē, atcerieties, ka prioritāte, izvēloties bērnu apģērbu, ir komforts. Tāpat der ņemt vērā to, ka nevajadzētu savas atvases pirms laika sākt ģērbt kā pieaugušos. Ļaujiet viņiem izbaudīt bērnības bezrūpību!