Izvēlēties labāko!

manapolise.lvŅemot vērā ārkārtīgi plašās un bagātīgās izvēles iespējas, mūsdienu cilvēks mācās izmantot visas savas zināšanas un pieejamās iespējas, lai izvēlētos gudri. Ja reiz ir iespēja, ka ir no kā izvēlēties, kāpēc neizvēlēties izdevīgāko, labāko, kvalitatīvāko un sev tīkamāko variantu? Protams, visus nosauktos un vēl reizē vienā piedāvājumā reti kad iegūsim, tomēr katram sava prioritāte, tāpat kā katram piedāvājumam sava vērtība un būtiskākie kritēriji, pēc kā izvēlēties. Piemēram, iegādājoties auto, izdevīgums un cena, visticamāk, noslīdēs nedaudz zemāk pa prioritāšu kāpnēm, nekā kvalitāte un komforts. Bet ja kvalitātes un preces ziņā tās visas ir identiski vienādas – loģiski izvēlēsimies pēc cenas – izdevīgāko.

Tā piemēram, salīdzini OCTA polises internetā, lai izvēlētos izdevīgāko un labāko cenu sava auto obligātajai apdrošināšanai. Noteikumi pie visiem apdrošinātājiem ir vieni un tie paši, riski, ko sedz OCTA, nevienā piedāvājumā nemainās. Tas nozīmē – galvenais pēc kā izvēlēties – izdevīga cena. Un lieliska iespēja, lai tev būtu ērtāk – OCTA kalkulatori internetā, kur vari salīdzināt OCTA cenas pie dažādiem apdrošinātājiem, lai patiešām iegādātos sev izdevīgāko variantu:

https://www.manapolise.lv/

Cenas pie dažādiem apdrošinātājiem OCTA polisei atšķiras, lai gan noteikumi ir identiski. Un tas jau atkarīgs no katra apdrošinātāja iekšējās politikas un izvērtēšanas. Bet, iestājoties apdrošināšanas gadījumam, process un zaudējumu izmaksas ir vienādas. Sekojoši, ja izvēlamies kādu no OCTA salīdzināšanas kalkulatoriem, ievadām datus par savu transportlīdzekli – reģistrācijas numuru un apliecības numuru – varam noskaidrot cenas pie vismaz 5 (ja ne vairāk) apdrošinātājiem, kas uz 3,6,9 vai 12 mēnešiem piedāvā OCTA polisi konkrētā cenā. Un tad atliek vien izvēlēties to, kura cena vislabāk patīk.

Nav īpaši lielas jēgas tērēt lielākas naudas summas par pakalpojumu, kurš ir vienāds rezultātā. Šis ir tas pirkums, kur patiešām varam nedaudz ietaupīt, ja rīkojamies gudri un apdomīgi.

Vēl ērtākais un vienkāršākai dzīvei, turpat, caur dažādajiem kalkulatoriem, polisi var arī iegādāties, jo neskatāmies jau OCTA polises cenas, ja vien netuvojas esošās polises beigu termiņš. Bet šoreiz stāsts ir tieši par salīdzinājumu – iegādāšanos varam izpildīt kā nu kuram patīk labāk, tomēr ir vērtīgi zināt, kādas ir Tavas iespējas!