Gultas veļas komplekti visām gaumēm

gultas veļas komplektiGuļamistabas svarīgākā mēbele neapšaubāmi ir gulta. Tomēr bez mīkstas un siltas segas, kā arī piemērota spilvena, gulta ir vienkāršs matracis uz kājiņām. Vēl viena lieta, kas piešķir gultai un visai guļamistabai īpašu noskaņu, it gultas veļa. Izvēloties atbilstošu gultas veļu, mēs varam radīt īpašu atmosfēru, kā arī uzlabot savu miegu. Pircēju iecienītākie ir gultas veļas komplekti, jo tie uzreiz ietver saskaņotu segas pārvalku, palagu, kā arī spilvendrānas. Tomēr, iegādājoties šādu komplektu, der zināt, ka ir vairāki to veidi, kurus tuvāk aplūkosim turpinājumā.

Satīna gultas veļas komplekts

Šāda veida komplekti patiks cilvēkiem, kuri ciena komfortu. Satīna materiāls ir īpaši maigs, tādēļ miegs, guļot uz satīna palagiem būs ļoti patīkams. Šie gultas veļas komplekti parasti pieejami vienā krāsā, kā arī elegantiem rakstiem. Ja vēlaties ienest savā guļamistabā romantisku noskaņu, varat izvēlēties komplektu tumši sarkanā krāsā. Arī melnas vai tumši zilas krāsas gultas veļas komplekts izskatīsies pietiekami eleganti jebkurā interjerā.

Ja vēlies labas kvalitātes gultas veļu, būs jāizvēlas 100% kokvilnas satīns. Pievērs uzmanību arī tam, no kādas valsts nācis gultas veļas komplekts. Arī pie mums, Latvijā, ražot pietiekami labus kokvilnas satīna palagus, segas pārvalkus un spilvendrānas.

Cilvēki nereti gultas veļu novērtē par zemu. Patiesībā tā ietekmē ne tikai jūsu miega kvalitāti, bet arī atmosfēru guļamistabā. Un miegs taču ikvienam no mums ir ļoti svarīgs, jo tas ļauj uzkrāt spēkus jaunam darba cēliem. Izgulējies cilvēks spēj paveikt ļoti daudz!

3D gultas veļas komplekts

Tie, kuriem patīk ienest savā guļamistabā krāsas un radoši iekārtot telpu, noteikti patiks 3D gultas veļas komplekti. Tos tā dēvē tādēļ, ka uz segas pārvalka, palaga un spilvendrānas esošie zīmējumi ir ar nelielu telpisku jeb 3D efektu, piedodot krāsām spilgtumu un attēliem – dzīvīgumu.

Šo gultas veļas komplektu ražošanā izmanto augstvērtīgu mikrošķiedru, kas ne tikai ir elpojoša, bet arī neizraisa alerģijas un ir patīkama pieskārieniem. Tomēr jāatceras – ja vēlaties pēc iespējas ilgāk saglabāt uz gultas veļas esošo zīmējumu labā kvalitātē, ir jāizmanto atbilstoši mazgāšanas līdzekļi, kā arī jānoregulē pareizā ūdens temperatūra.

Poliestera gultas veļas komplekts

Šie gultas veļas komplekti visbiežāk ir lētākie, salīdzinot ar iepriekš aprakstītājiem. Arī tie ir pieejami dažādās krāsās, ar rakstiem un zīmējumiem. Gultas veļa ir viegli mazgājama. Materiāls ir elpojošs un maigs. Šādi gultas veļas komplekti būs piemēroti arī bērniem un jauniešiem, jo neizraisa kairinājumu vai alerģijas.

Lai gultas veļa kalpotu ilgāk, ir jārūpējas par to, lai tā tiktu mazgāta atbilstošā temperatūrā, ar pareiziem līdzekļiem. Pretējā gadījumā audums var savelties, izbalēt un ātri vien palikt neglīts un ass.