Kafijas automāta izvēle – kā to izdarīt vienkāršāk?

kafijas automāti ar kapsulāmLielākā daļa kafijas lietotāju ikdienā ķeras pie šķīstošās kafijas burciņas vai maltās, aplejamās kafijas pakas. Tomēr šādu kafiju nevar salīdzināt ar to, ko iespējams baudīt kafejnīcās, pagatavotu lielā, skaistā kafijas automātā! Un šāda kafija garšo visiem. Kāpēc gan arī mums neatļauties sevi palutināt ar šādu automātu, ņemot vērā, ka kafijas automātu savai virtuvei iegādāties ir tik vienkārši? Tas ir vērtīgs ilgtermiņa ieguldījums tiem, kas ir īsti kafijas cienītāji un kafiju bauda ikdienu.

Izvēlēties piemērotāko kafijas automātu ir vienkārši, ka zinām, ko vēlamies. Bet ja nezinām – jānoskaidro. Vispirms – kādu kafiju visbiežāk vēlamies baudīt (melno, kafiju ar pienu, latte, cappuciono utt.)? Tiklīdz esam tikuši skaidrībā ar šo jautājumu, jau esam soli tuvāk kārotā kafijas automāta iegādei. Ņemot vērā, ka pilnīgi visi kafijas automāti gatavo melnu kafiju, atšķiroties vien pašam pagatavošanas veidam un kafijas stiprumam, svarīgi ir padomāt, vai vēlamies baudīt kafiju ar pienu. Ja esam sava pirmā kafijas automāta iegādes procesā un nevēlamies sākt ar pašu sarežģītāko un dārgāko kafijas automātu, varam izvēlēties kvalitatīvus un labus kafijas automātus, kas kafijas pagatavošanai izmanto kafijas kapsulas vai spilventiņus. Šādu pie gardas un labas kafijas tikt var pavisam vienkārši – atliek vien ievietot automātā kapsulas, nospiest vajadzīgos taustiņus un pēc neilga brītiņa krūzītē jau būs kārotā aromātiskā kafija.

Izvēloties kapsulu kafijas automātu, tos iespējams salīdzināt pēc dažādiem kritērijiem, lai izvēlētos sev piemērotāko. Piemēram, izvēloties kapsulu automātu, kārotā stipruma un tipa dzērienu būs iespējams pagatavot acumirklī. Dažādie kafijas kapsulu veidi noteiks to, kāda veida dzērienus kafijas automāts spēs pagatavot, tāpēc arī ar šo informāciju nepieciešams iepazīties pirms automāta iegādes – lai nesanāk vilties. Kafijas automāti ar kapsulām pieejami plašā cenu amplitūdā, ļaujot izvēlēties no ekonomiskiem risinājumiem līdz izsmalcinātām iekārtām.

Un visbeidzot, iegādājoties kapsulu kafijas automātu, jāapsver, kādu komforta līmeni vēlamies iegādāties kopā ar pašu automātu. Kādu vēlamies automāta vadību, kafijas pagatavošanas iespējas un citu funkciju nodrošinājumu. Izvēloties kafijas automātu, izvēlamies arī to, kādu kafiju baudīsim no rītiem, pēcpusdienās vai arī vakarpusē – ar ko cienāsim viesus un kas būs laba kafija mums pašiem.