Izvēloties dāvanu mīļotajam cilvēkam

dāvana mīļotajam Attiecības pašas par sevi ir sarežģīta un interesanta lieta – ne vienmēr izdodas rast pareizās atbildes uz visiem jautājumiem, situācijām un notikumiem, tāpēc pie katrām attiecībām ir īpaši jāpiestrādā un visas situācijas nekad nav vienādas. Viena no šādām – kā izvēlēties svētku dāvanu savai otrajai pusītei. Arī šeit ir dažādas nianses, ko ņemt vērā, lai izdotos iegādāties un uzdāvināt gan atbilstošu, gan piemērotu dāvanu tā, lai “nesūtītu” nepareizus signālus.

Jaunas attiecības

Visgrūtāk dāvanu svētkos (http://visasdavanas.lv/davanu-kartes) izvēlēties ir tad, ja attiecības ir jaunas, nesen uzsāktas. Lai gan šķiet, ka par cilvēku sev blakus zinām jau gana daudz, lielākais jautājums – cik nopietnai jābūt dāvanai. Pārāk dārga dāvana sūtīs nepareizo signālu, savukārt arī pārāk vienkārša dāvana var tikt uztverta nepareizi. Galīgi bez dāvanas arī nav ieteicams iztikt. Tad nu jāliek lietā visa sava intuīcija un prāts, lai izvēlētos pareizo dāvanu. Tomēr uztraukties nevajag – galvenokārt, izsecinām, kas otram cilvēkam visvairāk patīk – daba, pilsēta, sports, atpūta, dzīvnieki, lauki (iespēju var būt daudz) – un varam izvēlēties dāvanu karti uz kādu interesantu un neparastu aktivitāti (vēlams kopā). Lai arī pūkainais plīša lācītis ir ļoti patīkama un jauka dāvana, visticamāk otra pusīte daudz vairāk novērtēs kopīgu romantisku nedēļas nogali laukos, kopīgu izbraucienu ar kvadracikliem vai slēpēm (ja tuvāks sirdij ir sports un aktīvā atpūta), vai arī kādu citu kopā darāmu aktivitāti. Jaunās attiecībās ir būtiski pavadīt laiku kopā, turklāt šāda dāvana radīs patīkamas kopā būšanas atmiņas, kas tikai stiprinās un papildinās attiecības.

Bet ja kopā jau sen?

Kopīgi pasākumi ir jo vērtīgāki, ja attiecībās esam vairākus gadus. Bieži vien iestājas rutīna, ikdienas sīkumi un sadzīviskās lietas ņem virsroku pār romantiku un tikai divvientulībā pavadītajiem skaistajiem brīžiem. Un tad, lai kā arī negribētos savai otrajai pusītei svētkos uzdāvināt kaut ko praktisku, jo noderēs taču, izvēlamies kaut ko romantisku, skaistu un jaunu. Izvēloties uzdāvināt dāvanu karti uz kādu aktivitāti, kur kopā tiek pavadīts laiks, veltot visu uzmanību tikai viens otram un jaunu emociju gūšanai, dāvinām iespēju piešķirt attiecībām jaunu dzirkstelīti un sajūtu gammu. Izvēlamies tādu aktivitāti, ko abi izbauda – sports, atpūta, lauki, daba – noteikti tādu izdosies atrast, lai kopīgi izbaudītu laiku un viens otra kompāniju.

Svētkos vēlamies saviem mīļotajiem cilvēkiem sagādāt īpašus pārsteigumus, tomēr lieliskākā dāvana, ko šajā laikā varam uzdāvināt, ir kopā pavadīts laiks. Un ja vēl kādā neparastā un iepriekš nekad nedarītā aktivitātē – tad arī kopā veidotas atmiņas.