Kā noskaidrot, ko tuvinieki un draugi vēlas saņemt Ziemassvētkos?

ziemassvētki un dāvanasDāvanu meklēšana saviem tuviniekiem un draugiem var būt sarežģīts process. Pat ņemot vērā, ka savus tuvākos un draugus pazīstam gana labi, lai izvēlētos atbilstošas dāvanas – zinām par hobijiem un aizraušanām, dāvanu izvēle nav vienkārša. Jo īpaši tāpēc, ka dāvinām dāvanas katru gadu – Ziemassvētki, dzimšanas dienas, citi svētki. Tieši tāpēc ikgadējās Ziemassvētku dāvanas izvēle var būt ārkārtīgi liels izaicinājums. Reizēm prātā ienāk oriģinālas un lieliskas idejas, kas ļauj iegādāties dāvanu vienā mirklī, saprotot, ka šī ir vispiemērotākā un atbilstošākā dāvana konkrētajam cilvēkam. Tomēr reizēm nonākam pie vesela labirinta – ko, kā, kāpēc dāvināt, kā izvēlēties, ko izvēlēties. Tik bieži nonākam strupceļā ar domu “bet viņam/viņai viss jau ir!” Cilvēkam nekad nevar būt viss, tomēr visu, ko kāds vēlas arī uzdāvināt nespējam. Piemēram, ja labākais draugs sapņo par jaunāko Ferarri, tā reti kuram būs iespējama Ziemassvētku dāvana. Tad atliek izvēlēties starp dāvanām, kas mums ir pieejamas – finansiāli.

Un reizēm, pat tad, ja esam pazaudējušies izvēlē – ko dāvināt saviem tuviniekiem – ir iespējams uzminēt viņu vēlmes (tās, ko mēs spējam izpildīt).

Galvenokārt – ieklausāmies. Tad, ja mēģinām ikdienā ieklausīties savu tuvo un mīļo teiktajā, varam noķert vērtīgu informāciju par to, ko vislabāk izvēlēties kā dāvanu – kas ir patiešām gribēts un kārots! Reizēm tā var nebūt lieta, ko varam iesaiņot, taustāma, ko nolikt plauktā vai izmantot katras brīvdienas. Iespējams, vislabākā dāvana būs dāvanu karte kādam pakalpojumam – masāža, SPA apmeklējums, neparasta izklaide, kas palīdzēs atslābināties, noķert jaunas sajūtas un tā tālāk. Dāvanu kartes mēdz būt lieliskas dāvanas. Par ja tās nav paturamas plauktā, tās var sniegt patīkamas sajūtas, atmiņas un piedzīvojumus. Reizēm dāvana var būt iespēja arī palutināt sevi – gardēdim var uzdāvināt dāvanu karti izsmalcinātā, eksotiskā restorānā – kas ikdienā netiek darīts. Šī var būt lieliska dāvana saviem mīļajiem, kam “no lietām” viss jau teorijā ir. Tad atliek vien uzdāvināt iespēju relaksēties, atpūsties no ikdienas stresa, iegūt jaunas sajūtas. Šāda dāvana var būt fantastiska iespēja, ko iegūs dāvanas saņēmējs un būs patiesi priecīgs.

Varam pievērst uzmanību sīkumiem, kas palīdzēs izvēlēties piemērotāko dāvanu karti, jo iespēju ir daudz. Ziemassvētki un Jaunais gads ir pārmaiņu laiks, gada beigas, kad cilvēki sāk domāt par to, ko izdarīja vai neizdarīja šajā gadā, vai ko vēlas izdarīt nākamajā. Iespējams iemācīties kaut ko (dejas, kulinārijas kursi), iespējams, iegūt jaunas emocijas (lēciens ar izpletni). Tā būs iespēja piepildīt savus sapņus un mērķus, ko paši, bieži vien atliekam – dāvana bar būt lielisks pamudinājums neatlikt ilgāk.

Un, ja liekas, ka ar dāvanu karti vien nepietiek, ka tas nav pietiekami personīgi, varam papildināt dāvanu ar kādu pašdarinātu dāvanu, ja rodam sevī radošo garu. Tiesa, dāvanu karte var būt pat ļoti personīga un pārdomāta dāvana, jo tas nozīmē, ka esam ieklausījušies savu tuvo un mīļo vēlmēs, pārdomās un idejās, lai atcerētos, kas viņiem visvairāk patīk vai nepieciešams kā dāvana.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *