Interesantas un noderīgas dāvanas ikvienam – interneta veikalā 220.lv!

dāvanasIr patīkami saņemt ziņu par to, ka esam uzaicināti ciemos pie draugiem, kolēģiem vai radiniekiem uz viņu dzimšanas dienas, vārda dienas vai arī citu svētku atzīmēšanu. Satikšanās ar saviem tuviniekiem un draugiem, kā arī iepazīšanās ar jauniem cilvēkiem patīkamā gaisotnē rada patīkamas emocijas, kā arī spēj izmainīt mūsu dzīvi. Taču došanās ciemos pie jubilāra nebeidzas tikai ar atbilstoša tērpa un cienasta izvēli. Ir nepieciešams atrast piemērotu dāvanu, kuru pasniegt jubilāram. Ja cilvēku pazīstam ļoti labi un zinām, kas viņam patīk, ideālās dāvanas atrašana parasti nesagādā pārāk lielas problēmas. Taču, ko darīt, ja nav ne jausmas, kas varētu patikt un noderēt jubilāram? Bezmērķīgi skraidīt pa veikaliem laika nav, taču dāvana jāatrod. Varam piedāvāt vienkāršu variantu – interneta veikalu. Kādā brīvā brīdī jūs varat apsēsties dīvānā ar tējas krūzi un datoru (šeit gan būs nepieciešams interneta pieslēgums un lietošanas prasmes), lai nesteidzīgi aplūkotu to, kādas dāvanas var iegādāties internetā. Izvēles iespēju ir ļoti daudz. Piemēram, interneta veikalā 220.lv jūs varat atrast dāvanas, kas piemērotas gan bērniem, gan jauniešiem, gan arī pieaugušajiem, neatkarīgi no dzimuma.

Dāvanas pašiem mazākajiem

Lai arī nereti pieaugušie domā, ka dāvanas bērniem parasti asociējas tikai ar lellēm un spēļu mašīnām, tomēr ir iespējams arī izvēlēties tādu dāvanu, kas mazajam ķiparam palīdz sevi attīstīt. 220.lv sadaļā “Rotaļlietas un preces bērniem” jūs atradīsit LEGO konstruktorus, kas vienlaikus ir aizraujoša izklaide un prātu attīstoša rotaļlieta. Tāpat 220.lv piedāvā arī dažādas zinātniskās un attīstošās spēles, kuras bērns varēs izmantot ne tikai pats, bet arī kopā ar saviem draugiem. Iztēles attīstīšanai noderēs komplekti radošiem darbiem, kuri paredzēti zīmēšanai, krāsošanai, līmēšanai, veidošanai un dažādām citām aizraujošām nodarbēm. Protams, 220.lv var iegādāties arī dažādas lelles un spēļu mašīnas, puzles, galda spēles un dāvanas mazuļiem.

Dāvanas skaistumam

220.lv sadaļa “Smaržas un kosmētika” ir kā paradīze tām dāmām, kurām patīk izmēģināt dažādus skaistumkopšanas līdzekļus. Šeit atradīsit daudzu pasaulē populāru zīmolu smaržas plašā cenu amplitūdā. Pateicoties aprakstam pie katras preces, varēsit noskaidrot, vai konkrētās smaržas būs piemērota dāvana jubilārei. Protams, šeit iespējams iegādāties arī vīriešu smaržas. Tiem, kuriem patīk ērtība un saskaņotība, patiks daudzveidīgie smaržu komplekti, kuros nereti ietilpst tāda paša zīmola dezodorants un ķermeņa losjons. Iepriekš minētajā sadaļā var atrast kosmētiku gan vīriešiem, gan sievietēm, gan bērniem, kā arī dažādus matu kopšanas līdzekļus.

Dāvanas aktīviem cilvēkiem

Sadaļā “Sports, tūrisms un atpūta” ir atrodams teju viss nepieciešamais gan profesionāliem sportistiem, gan arī tiem, kuri ikdienā vienkārši iecienījuši daudz kustēties un nodarboties ar dažādām aktivitātēm. Ja zināt, ka jubilārs regulāri apmeklē sporta zāli, varbūt viņam/viņai noderēs mājas trenažieris, un tie 220.lv ir pieejami par ļoti pieņemamām cenām! 220.lv varēsit iegādāties dažādas preces aktīvai laika pavadīšanai, piemēram, batutus, baseinus, makšķeres, galda spēles, kā arī karnevāla maskas un citas oriģinālas dāvanas. Runājot par pēdējo sadaļu – to iesakām apmeklēt, ja vēlaties atrast ko patiesi neparastu. Piemēram, 220.lv var iegādāties viskija akmeņus dzērienu dzesēšanai, kinētiskās smiltis, tualetes papīru ar interesantu dzeloņstiepļu dizainu, stikla šaha komplektu ar glāzītēm, kupolveida formas lietussargu ar mīlīgu suņa attēlu un vēl daudz ko citu.

Dāvana, kuru pasniedzam cilvēkam, spēj daudz ko pateikt arī par mums pašiem, tādēļ pirms izvēlēties īsto lietu dāvināšanai, iesakām palūkot vairākus variantus.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *