Sieviešu rokassomas: rudens-ziemas tendences 2016. gadā

rokassomasRunā, ka tas, kā nēsājam savu rokassomu pasaka par jūsu personību, temperamentu un īslaicīgu acumirkļa garastāvokli. Kautrīgie izvēlas pār plecu valkājamas rokassomas un pārliek tās uz priekšu, tostarp tie, kuri vēlas demonstrēt savu spēku un statusu izvēlas rokassomas ar īsiem rokturiem un lepni tās nēsā uz apakšdelma.

Tomēr mūsu runātīgie interneta veikala 220.lv modes eksperti apgalvo, ka daži paradumi, kas saistīti ar rokassomu nēsāšanu, var daudz pateikt ne tikai par rokassomas īpašnieka personību, bet arī par visu tautu. „Piemēram, dabīgās ādas rokassomas ir vienas no populārākajām Lietuvā. Visticamāk šādu tendenci ir noteikusi šo rokassomu izturība, kvalitāte un ilgmūžīgums. Lietuvas sievietēm šie faktori arvien ir ļoti svarīgi un aktuāli”, – apgalvo speciālisti. Taču 2016. gada rudens-ziemas rokassomu tendences, neatbilst nostabilizētām normām, sola iedvest rokassomu pasaulē jaunas vēsmas – gan rokassomu dizainam, gan to valkāšanas veidam. No „gluži kā nejauši atstātas nedaudz atvērtas” rokassomas uz pleca, līdz rokās nēsājamām mugursomām – speciālistiem, kuri studē par personību, vajadzēs krietni pastrādāt, ja tie vēlēsies noteikt personību tipus, kuri izvēlas šāda dizaina somas. Kopā ar pigu.lt modes ekspertu aicinām tuvāk iepazīties ar 2016. gada rudens-ziemas rokassomu modes tendencēm:

Rokassoma pār plecu

Viens no sezonas hītiem  – neliela rokassoma pār plecu. Tāda tipa sieviešu rokassomas ir iecienījušas māmiņas, veci cilvēki un šobrīd arī mēs. Šis rokassomu tips, kas tiek saukts par klasiku, nekad neiziet no modes: dažādās variācijas, nēsāšanas veidi, lielumi, krāsu nokrāsas u. c. ļauj šim rokassomu tipam vienmēr būt aktuālam un arī jūsu garderobē vienmēr izskatīties jaunam un neticamam.

Savilkta materiāla mini rokassomas bija populāras Viktorijas laikos. Šīs savilktās mini rokassomas rudens-ziemas sezonas laikā dominē arī mūsdienu stilīgo garderobēs. Mūsdienu dizaineru interpretētas (rudens–ziemas sezonai interpretācijas piedāvāja Alberta Ferretti, Giorgio Armani, Alexander Wang, Lanvin u. c.), šīs mini rokassomas ne tikai lieliski derēs saviesīgos vakaros, bet būs piemērotas arī pēcpusdienas pastaigai.

Divkāršas rokassomas

Viens no drosmīgākajiem rokassomu modeļiem šosezon ir divkāršās rokassomas – divas identiskas viena iedalījuma rokassomas savienotas kopā, radot vienas rokassomas izskatu. Atliek tikai minēt, kādi bija šādas rokassomas radīšanas motīvi – iespējams rudenī rokassomās nēsājam daudz priekšmetu? Bet iespējams ar tādām rokas somām vienkārši izskatāmies daudz lieliskāk? Lai arī kāda nebūtu taisnība, dubultas rokassomas ir viena no stiprākajām šīs sezonas tendencēm.

Kažokādas rokassomas

Kažokādas rokassomas pamazām kļūst par katras rudens-ziemas kolekcijas neatņemu daļu. Gadu no gada šī tendence nepamet modes kolekcijas. Un, iespējams, ne velti! Dažādu lielumu, formu un dizaina kažokādas rokassomas vienmēr iepriecina skarbā rudens vai ziemas dienā. Jo taču ir tik patīkami no aukstuma stīvos pirkstos paņemt kaut ko patīkamu, mīkstu un pūkainu … Pat, ja tā ir tikai jūsu rokassoma! Dabiskās ādas rokassomas leoparda un tīģera kažokādu raksti, čūskāda un krokodila āda – pasaulē kļūstot populārākām ekoloģijas un dzīvnieku tiesību aizsardzības kustībām, dabīgās ādas aksesuāri, līdzīgi kā rokassomas no modes iziet vēl nav sākuši. Zilas un dzeltenas, lielas un mazas, slavenu dizaineru un iesācēju – dabiskās ādas rokassomas šajā sezonā vēl aizvien dominē stilīgo garderobēs.

Rokassomas ar siksnu, kas ir ieguvušas ērtākās un lieliskākās rokassomas titulu, ar jaunu tendenci ieplūda liekajā daļā rudens-ziemas 2016. gada modes kolekciju un, šķiet, ka savu pozīciju vēl ilgu laiku nezaudēs. Tikai padomājiet, cik daudz iespējams paveikt nēsājot šīs drosmīgās, bet reizē arī stilīgās rokassomas? Sākot no siltas kafijas krūzes turēšanas ABĀS rokās (kad pēdējo reizi to darījāt?) un beidzot ar dejām līdz rītam.

Rokās nēsājamas mugursomas

Mugursomas atkal atgriežas modes trasē, taču šoreiz tās ir nedaudz izmainītas. Kā? Arvien vairāk dizaineru mudina uz mugursomu nēsāšanu paskatīties netradicionāli un parastās mugursomas nēsāšanas uz pleca vietā, tās nēsāt  … rokā! Iespējams, tas nav pats ērtākais veids, kā nēsāt mugursomu, taču tas ir patiesi ir stilīgs!

Sieviešu rokassomas ar metāla spīduma efektu

Metāla spīdums un mirdzums, kas no apģērba pāriet uz aksesuāriem, bez šaubām radīs vēl vienu nevaldāmu modes bumu. Ar metāla efektu greznotas rokassomas atgādina futūristu sapni, pārceļ kaut kur ārpus realitātes un ļauj acumirklī pasapņot par tālieni un nepazīstamu reālitāti. Nav šaubas par to, kādēļ metāla efekts ir tik populārs!

Pusmēness formas vai Hobo rokassomas

Šīs rokassomas jau sen neesam redzējuši ne uz mēles, ne ielās, taču šajā rudenī un ziemā tās ir atgriezušās! Pusmēness formas un Hobo rokassomas ir tādas pašas formas, taču atšķiras materiāls, no kurām tās ir pašūtas. Šīs rokassomas ir paredzētas ne tikai tam, lai sajūsminātos, bet arī ļoti ietilpīgas. Turklāt pastāv daudz un dažādu formu, krāsu un dizaina iespēju, kas ir piemērojamas katra modes garšai.

„Nejauši atklātas” sieviešu rokassomas

Bez jebkādām šaubām, iepazīstinot ar savu 2016.–2017. gada rudens-ziemas modes kolekcijās daudzu modes dizaineru rokassomas nedaudz pavērtas ir palikušas tīšām, taču visticamāk ne tāpēc, lai piedāvātu jaunu to nēsāšanas veidu, bet, lai demonstrētu grezno rokassomu iekšpusi. Tomēr, 220.lv modes eksperti apgalvo, ka tāds solis radīja jaunu a la „bezrūpīgas meitenes” modes tendenci! Ja rokas soma ir pustukša – kādēļ to nenēsāt pusatvērtu? Īpaši, ja tās iekšpuse ir ne mazāks skaista kā ārpuse.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *