Ar ceļojumu apdrošināšanu – mazāk raižu

ceļojumuapdrosināšanaMums apkārt ir tik daudz lietu, kas izraisa stresu – rēķinu apmaksa, veselības problēmas, sarežģījumi privātajā dzīvē, ķibeles darbā utt. Dažreiz vienkārši gribas sakravāt somas un doties ceļojumā, lai no tā visa atpūstos. Taču, ja dodamies atpūsties, sagaidām, lai satraukumam nebūtu iemesla. Tomēr arī braucienos uz citām valstīm mēdz gadīties neplānotas situācijas, turklāt daļa no tām var būt visai nepatīkamas. Nevaram paredzēt to, ka pēkšņi pasliktinās veselības stāvoklis, pazūd svarīgi dokumenti, gūstam traumas, tiekam apzagti vai tiek atcelts lidmašīnas reiss. Ikviena no šīm problēmām nav atrisināma viegli, turklāt lielākoties šajā procesā nepieciešami finansiāli līdzekļi. Taču, ja reiz braucam atpūsties, gribam, lai par samaksāto naudu labi pavadītu laiku, nevis domātu par to, ka atkal būs jātērējas. Tieši tāpēc, pirms plānojat ceļojumu, vērtīgi ir padomāt par to, lai papildus visiem citiem dokumentiem, somā tiktu ielikta arī ceļojumu apdrošināšana.

Parasti vairums apdrošinātāju šāda veida polises noformē līdzīgi, ietverot tajā biežāk sastopamos riskus – medicīnisko pakalpojumu izdevumus, palīdzības nodrošināšanu, ja tāda vajadzīga, esot ceļojumā, piemēram, ja tiek atcelts lidojums vai brauciens, tas aizkavējas vai, dažādu iemeslu dēļ jāpārtrauc. Tāpat ceļojumu apdrošināšana rūpējas par to, lai tiktu segti izdevumi, kas radušies nelaimes gadījuma rezultātā, kā arī iekļauj civiltiesiskās atbildības un bagāžas apdrošināšanu. Ja būs nepieciešami tulka pakalpojumi, vai nevarēsit parūpēties par mājdzīvnieku, kuru būsit paņēmuši līdzi – izmaksas segs ceļojumu apdrošināšana.

Apdrošināšanas kompānija Compensa, atšķirībā no citiem līdzīga veida uzņēmumiem Latvijā, piedāvā nebijuši pakalpojumu, sniedzot plašu risku segumu ne tikai privātiem, bet arī biznesa ceļojumiem. Kā zināms, ik dienu cilvēki dodas braucienos uz ārvalstīm, ne tikai, lai atpūstos, bet arī, lai veiktu biznesa darījumus.

Compensa ir padomājusi par visiem svarīgākajiem riskiem, kuri iekļauti polisē, proti, personīgo mantu nosūtīšanu, personas meklēšanas un glābšanas izdevumiem, maiņas autovadītāju un pat maka apdrošināšanu.

Esot svešā valstī, atcerieties, ka apdrošināšanas polise jūs nespēs pasargāt no problēmām, kas var rasties, taču tā ievērojami atvieglos dažādu ķibeļu atrisināšanu. Lai arī esat nolēmuši doties atpūsties un nedomāt par neko, esiet uzmanīgi un neaizmirstiet par drošību. Pirms brauciena izpētiet internetā pieejamo informāciju par savu galamērķi, tajā esošajiem laika apstākļiem, drošību, kultūru, ēdieniem, kā arī kukaiņiem un dzīvniekiem. It īpaši tas attiecas uz siltajām zemēm, kur sastopamas dažādas radības, kas nav atrodamas pie mums, Latvijā, un var būt bīstamas. Tāpat noteikti jāņem vērā tas, kāds ir noziedzības līmenis vietā, uz kuru dodaties, kā arī to, vai tur pēdējā laikā nav paaugstināts teroraktu risks.

Ceļojiet atbildīgi un neaizmirstiet parūpēties par savu drošību vēl pirms esat nokļuvuši galamērķī!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *