Kā pareizi parūpēties par ādas veselību rudenī?

ādas veselība rudenīPēc aktīvās vasaras saules, putekļiem un kondicionētā gaisa telpās, kas uz cilvēka ādu var atstāt negatīvu ietekmi, mūsu āda ir pelnījusi, lai to palutina. Rudens ir īstais laiks, lai ļautu ādai atkopties pēc vasaras saules un paaugstinātās gaisa temperatūras, kā arī sagatavotu to ziemai, kas atkal atnesīs jaunus pārbaudījumus.

Lai saprastu, kāda veida rūpes Jūsu ādai ir vispiemērotākās, būtu jāveic ādas stāvokļa diagnostika. Diagnostika ļaus noteikt ādas mitruma un taukainuma līmeni, kā arī ādas poru stāvokli. Pēc šīs procedūras būs skaidrs, vai ādai nepieciešama papildus mitrināšana ar mitrinoša krēma palīdzību, vai drīzāk kāda intensīvi atjaunojoša, sejas ādu kopjoša kosmētika.

Ādas stāvokli iespējams noteikt dodoties pie kosmetologa vai dermatologa, kā arī Apotheka aptiekās, kurās šim mērķim iekārtots speciāls kabinets. Visās iepriekš minētajās vietās, ādas stāvokļa diagnostiku iespējams veikt ar speciāla, šim mērķim paredzēta aparāta palīdzību. Lai šo procedūru veiktu pie kosmetologa vai dermatologa, nepieciešams iepriekšējs pieraksts, taču, ja vēlaties, lai ādas stāvokļa noteikšana tiktu veikta kaut vai šodien, dodieties uz kādu no Apotheka aptiekas filiālēm un saņemiet šo pakalpojumu bez iepriekšēja pieraksta un, kas vēl patīkamām, bez maksas.

Lai ādas stāvokļa diagnosticēšana noritētu korekti un Jums būtu iespēja izvēlēties savam ādas tipam un stāvoklim piemērotākos kopšanas līdzekļus, pirms procedūras veikšanas būtu jāiepazīstas ar sekojošu informāciju.

Kas jāievēro, dodoties uz ādas diagnostiku?

  • Lai saņemtu pēc iespējas precīzāku informāciju par pašreizējo ādas stāvokli, uz ādas diagnostiku dodieties bez dekoratīvās kosmētikas. Sejas ādai būtu jābūt pilnībā tīrai. Precīzas diagnostikas veikšanai pieļaujams ir vienīgi sejas krēms vai serums, kas drīkst būt uzklāts 30 minūtes pirms procedūras veikšanas.
  • Ādas pārbaudi nevajadzētu veikt neilgi pēc sejas pīlinga, kosmētiskām injekcijām, aparāt procedūrām vai citām kosmetoloģiskām manipulācijām. Diagnosticējot ādas stāvokli neilgi pēc šīm procedūrām, Jūs iegūsiet neprecīzus rezultātus, kas neļaus piemeklēt atbilstošākos kopšanas līdzekļus. Pēc šīm manipulācijām, āda ir intensīvi mitrināta un pabarota, kas diagnostikas rezultātiem liek izskatīties pārsteidzoši labiem, līdz ar to, piemeklējot kopšanas līdzekļus šim ādas stāvoklim, netiks risinātas patiesās ādas problēmas.
  • Ādās pārbaudes tiek veiktas gan vīriešiem, gan sievietēm, neatkarīgi no to vecuma, jo par ādas veselību rudenī būtu jārūpējas ikvienam. Īpaši svarīgas šīs pārbaudes ir cilvēkiem, kuru āda ir jūtīgāka pret starpsezonu periodiem, piemēram, tiem, kuru sejas āda kļūst ievērojami sausāka vai iegūst papildus spīdumu rudens un pavasara periodos.

Pēc ādas tipa un stāvokļa noteikšanas, nebaidieties vaicāt pēc padoma piemērotāko kopšanas ādas līdzekļu izvēlē. Mūsdienās pieejamo ādas kopšanas līdzekļu klāsts ir patiešām plašs un ikvienam pastāv iespēja atrast sev piemērotāko un tīkamāko.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *