Electrolux tvaika nosūcēji – Palīgs un interjera elements tavā virtuvē

tvaika nosūcējiNeatkarīgi no tā, cik patīkami smaržo ēdiens, ko mēs ikdienā gatavojam savās virtuvēs, ir nepieciešams atbrīvotie no virtuves smaržām, lai telpā atkal būtu svaigs un tīrs gaiss. Viens no labākajiem palīgiem virtuvē noteikti ir tvaika nosūcējs, kas palīdz atbrīvoties no maltītes gatavošanas procesā radītajiem tvaikiem. Viens no populārākajiem sadzīves tehnikas ražotājiem Electrolux, piedāvā klientiem iegādāties dažāda veida tvaika nosūcējus, kas lieliski iederēsies ikvienā virtuvē.

Dažādu veidu nosūcēji

Electrolux piedāvā tvaika nosūcējus dažādos veidolos. Ir pieejami gan standarta un dūmvada tipa tvaika nosūcēji, kurus ļoti ērti iespējams piestiprināt pie sienas, gan arī salas tipa tvaika nosūcēji, kuri karājas no griestiem. Viss atkarīgs no tavām vēlmēm un iespējām. Ļoti svarīgi pievērst uzmanību tvaika nosūcēja izmēram. Piemēram, ja tev mājās ir virtuve, kurā atrodas milzīga plīts ar 5 riņķiem, kuru regulāri izmanto, tad ļoti svarīgi ir iegādāties piemērotāko tvaika nosūcēju. Attiecīgi – jo lielāka plīts virsma, jo lielāks tvaika nosūcējs ir nepieciešams.

Trokšņu līmenis

Tvaika nosūcējs ar augstu trokšņu līmeni nevienam nav vajadzīgs. Tieši tāpēc svarīgi pievērst uzmanību tam, lai attiecīgā tvaika nosūcēja trokšņu līmenis būtu optimālā līmenī. Electrolux domā par saviem klientiem, tāpēc regulāri strādā pie tā, lai piedāvātu iegādāties tvaika nosūcēju, kas nodrošinātu virtuvē pilnīgu klusumu.

Kā zināms, ja mēs cepam kaut ko un tas piedeg, no neciešamās smakas vajag atbrīvoties nekavējoties. Tieši tāpēc Electrolux piedāvā tvaika nosūcēju ar līdz pat trim ātrumiem, kas ļaus nepatīkamās smakas izvadīt ārā pāris sekunžu laikā. Tas ir ļoti ērti un ātri, un būs noderīga funkcija ikvienā virtuvē.

Electrolux piedāvā iegādāties tvaika nosūcējus diezgan plašā cenu diapazonā, tāpēc ikviens varēs atrast savam maciņam atbilstošāko tvaika nosūcēju. Izvēlies sev izdevīgāko:

http://220.lv/lv/sadzives-tehnika/tvaika-nosuceji/brivstavosie-tvaika-nosuceji

Iegādājoties piemērotāko tvaika nosūcēju tieši savai virtuvei, noteikti pievērs uzmanību arī tā jaudai. Atceries, ka, jo lielāka virtuve, jo jaudīgāks tvaika nosūcējs būs nepieciešams. Tieši tāpēc, kā zināms, piemēram, kafejnīcās ir lieli un jaudīgi tvaika nosūcēji. Savukārt, ja virtuve ir maziņa un arī plīts nav tik liela, tad nav nepieciešamība pēc liela tvaika nosūcēja, pietiks ar kādu no mazāka izmēra piedāvātājiem tvaika nosūcējiem. Neatkarīgi no virtuves izmēra, tvaika nosūcējs būs noderīgs jebkurā virtuvē. Tas ir ļoti svarīgi, piemēram, tad, kad ciemos ierodas viesi, bet vēl neesi paspējis pagatavot maltīti. Tu noteikti nevēlēsies uzņemt ciemiņus telpā, kura ir piepildīta ar dažādām smaržām. Ir pieņemts ciemiņus uzņemt svaigā telpā, tāpēc ar tvaika nosūcēju šo efektu ir iespējams panākt pāris sekunžu laikā. Viesi noteikti novērtēs to, ka esi pacenties un padomājis par viņiem!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *