Kāpēc ikdienā braukt uz darbu ar velosipēdu?

ar velosipedu uz darbuBraukšanai ar velosipēdu ir vairākas priekšrocības. Viena no tām noteikti ir tas, ka ar velo ir iespējams tikt uz darbu daudz ātrāk nekā ar mašīnu. Velobraucēju skaits Latvijā pakāpeniski palielinās un šī nodarbe kļūst arvien populārāka visa vecuma cilvēku starpā. Esam apkopojuši populārākos iemeslus, kāpēc ikdienā vajadzētu braukt uz darbu ar velo nevis ar kājām vai mašīnu.

Pirmkārt, noteikti nepieciešams pieminēt  veselību un sportiskumu. Braucot ar velosipēdu Tu trenē vairākas muskuļu grupas, tādā veidā stiprinot savu ķermeni. Pārvietojoties ar riteni ir iespējams arī stiprināt savu sirds un asinsvadu darbību. Ja domā, ka stipru un atlētisku ķermeni var iegūt tikai sporta zālē, Tu šaubies. Arī braucot ar velo, ir iespējams trenēt savu ķermeni. To ieteicams darīt it īpaši vasarā, kad negribas doties uz sporta zāli, kur ir karsti, jo labāk trenēties svaigā gaisā.

Otrkārt, noteikti jāpiemin tas, ka dodoties uz darbu ar velo, tas nenozīmē, ka Tev nepieciešams vilkt sporta apavus. Arvien vairāk sievietes mūsdienās sāk pārvietoties uz riteņa augstpapēžu kurpēs un kleitās, tāpēc apģērbs noteikti nav šķērslis, lai dotos uz darbu ar velo.

Treškārt, noteikti nepieciešams pieminēt arī to, ka ar velosipēda palīdzību ir iespējams ietaupīt ievērojamu naudas summu. Braucot uz darbu ar mašīnu, Tu patērē degvielu, savukārt velosipēdi noteikti ļaus ietaupīt, jo tie neprasa benzīnu! Pārvietošanās ar velosipēdu ir arī ekoloģiska, jo atmosfērā nenonāk izplūdes gāzes.

Ceturtkārt, velosipēdi ir kļuvuši ne tikai par foršu pārvietošanās līdzekli, bet arī par stilīgu aksesuāru. Piedāvājuma klāstā ir pieejami dažādi velosipēdi, kuri aprīkoti ar gaumīgiem groziņiem, kā arī izceļas pašu velosipēdu dizains. Tieši tāpēc noteikti ikviens varēs atrast savai gaumei atbilstošāko velosipēdu ar kuru doties ne tikai uz darbu, bet arī pārvietoties ikdienā.

Piektkārt, tā ir lieliska iespēja arī iegūt jaunus draugus. Bieži vien, braucot uz darbu, atklājas, ka arī citi kolēģi pārvietojas ar velo, tādā veidā ir iespējams atrast, ko kopīgu, doties kopīgos velo izbraucienos, dalīties ar padomiem. Tāpat jāpiemin tas, ka bieži Latvijā tiek organizēti dažādi velo izbraucieni, kuros iespējams piedalīties un arī cīnīties par godalgotām vietām gan vienatnē, gan kopā ar savu kolektīvu.

Noteikti vajadzētu pieminēt arī to, ka riteņbraukšana uzlabo darbinieka produktivitāti. Ikviena fiziska nodarbe paaugstina cilvēka spēju domāt un rīkoties ātri, tāpēc riteņbraukšanu noteikti novērtēs arī Tavs priekšnieks. Iegādājies velo un dodies uz darbu daudz aktīvāk nekā iepriekš. Velosipēdi mums ļauj nokļūt uz mērķi daudz ātrāk, jo Tev nevajadzēs patērēt laiku, stāvot sastrēgumos. Tā ir iespēja nokļūt uz darbu, ātri, ērti un aktīvi, tādā veidā arī stiprinot savu ķermeni un veselību!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *