Veido mājokļa interjeru pats – 8 bezmaksas programmas, kas tev palīdzēs

mēbelesMūsdienās ir pieejamas dažādas programmas, kas ļauj izplānot mājokļa interjeru. Ir iespējams izvietot virtuālās vides telpā dažādas mēbeles, dizainus, tādā veidā varēsi saprast kādā stilā iekārtot savu mājokli. Ikviens, kurš kaut reizi ir pārkārtojis mājokli noteikti zina, cik grūti ir saprast, kādā stilā būtu vislabāk iekārtot savas istabas, lai tās izskatītos skaisti un gaumīgi. Ar šīm programmām varēsi spēlēties virtuālā vide un izvēlēties savai mājai piemērotāko interjeru.

Viena no populārākajām šāda veida programmām ir AutodeskHomestyler. Šīs programmas lietošana ir ļoti vienkārša un ērta. Šajā programmā ir iespējams aplūkot dažādus interjera un remonta variācijas, izvēloties sev piemērotāko variantu. Šo aplikāciju ir iespējams lejuplādēt gan Google Play veikalā, gan arī App store.

Līdzīga programma ir arī Planner 5D. Šo aplikāciju gan ir iespējams lejuplādēt tikai App store. Ar šī aplikācijas palīdzību ir iespējams izveidot ne tikai interjeru, bet arī eksterjeru. Ar šīs programmas palīdzību varēsi dizainēt ne tikai dzīvokli, bet arī biroju un visu māju. Tev nav nepieciešamas specifiskas zināšanas, lai izmantotu šo aplikāciju, jo tās izmantošana ir ļoti vienkārša. Jāņem gan vērā, ka ir nepieciešams gana jaudīgs dators, lai varētu izmantot šo aplikāciju.

Tiem kuriem patīk iepirkties IKEA, noteikti patiks IKEA Home Planner. Ar šīs programmas palīdzību varēsi interjerā izvietot IKEA mēbeles, lai varētu saprast, vai vēlies tās savā mājoklī.

Ja lielu uzmanību pievērs krāsām, tekstūrām un materiāliem, tad Tev noteikti patiks aplikācija FloorPlanner. Ar šī aplikācijas palīdzību varēsi projektēt dzīvokli, kā arī mājokli sākot jau no pašiem pamatiem. Savukārt, ja pats nevēlies veidot plānus, tad vari izmantot Sweet Home 3D aplikāciju, kurā varēsi izvēlēties kādu no jau piedāvātajiem dizainiem. Šajā aplikācijā atradīsi lielu mēbeļu klāstu, tāpēc noteikti izbaudīsi projektēšanu šajā aplikācijā.

Ļoti vienkārša un ērta aplikācija ir arī SpaceDesigner. Tev nav nepieciešams aplikāciju lejuplādēt, jo to vari izmantot turpat mājaslapā. Arī šeit varēsi ļoti ērti izvēlēties dažādus dizainus un mēbeles, tādā veidā uzprojektējot savu sapņu mājokli. Šeit gan ir neliels trūkums, jo atradīsi diezgan mazu krāsu un dizainu izvēli. Līdzīga ir arī Design a Roomaplikācija, kurā arī varēsi ērti apvienot dažādas krāsas, mēbeles un tekstūras, tomēr mīnuss ir tāds, ka atradīsi diezgan mazu izvēles klāstu.

Vēl viena lieliska aplikācija, ko varēsi izmantot savā datorā ir HomeByMe. Šajā aplikācijā varēsi izveidot patiešām reālistisku mājokli, izmantojot piedāvātās mēbeles, interjeru, krāsas un citas lietas, izveidojot savu sapņu mājokli! Visas šīs programmas ir ļoti noderīgas, ja esi izlēmis atjaunot savu mājokli vai arī uzcelt to no jauna, jo šeit varēsi aplūkot to vizuāli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *