Esi nodrošināts,izraugies sev piemērotu polisi!

apdrošināšana kasko lvNeskatoties uz sniegto klientu apkalpošanas servisu daudzumu,izdevīgāk ir izmantot internetu,lai atrastu sev nepieciešamo informāciju. Cilvēki mūsdienās ir ļoti noslogoti,taču šajā gadījumā visiem ir iespēja noformēt visa stila polises arī paša spēkiem,kas būtiski ieekonomētu laiku.
Kas ir OCTA polise un kāpēc tā vajadzīga?
OCTA polises ir obligātas katram transportlīdzekļa īpašniekam/pilnvarotam lietotājam,kas ir atzīmēts arī valsts likumā,pietam tai jābūt lietojamai,dodoties uz tehnisko apskati. OCTA ir lietderīga daudzās vietās,iekļaujot gan visu ES,gan arī Lihtenšteinu,Norvēģiju,Šveici un Islandi. OCTA internetā piedāvā vairākas opcijas,kā piemēram,auto apdrošināšanu vai polises termiņa pagarināšanu. Ir dažādi veidi,kā iegūt šīs polises,proti,lietojot interneta vietnes vai apdrošināšanas starpnieku un darbinieku palīdzību. Lai nebūtu jātraucas pēc informācijas uz atšķirīgiem birojiem, pastāv OCTA kalkulators,kurš pāris minūšu laikā palīdzēs iegūt lētas OCTAS polises,kas būs pielāgotas ikviena klienta iespējām un vēlmēm. Vairāki faktori,kā riska nodaļa,transportlīdzekļa masa un termiņa ilgums ietekmē lētas OCTA polises cenu.
Kāpēc izmantot arī KASKO?
Turpretī KASKO nav jāiegādājas obligāti,tās noformēšana ir atkarīga no klienta vajadzībām un finansiālajām iespējām. Šī polise atlīdzinās dažāda veida zaudējumus,piemēram,automašīnas defektus vai dabas stihiju radītos postījumus. Neraugoties uz to,KASKO ir obligāta,ja iegādājas auto līzingā,turklāt to var izmantot gan tie,kuriem ir automašīnas (vieglās un kravas),gan tie,kuriem ir motocikli,tas attiecināts arī uz autobusiem un visa stila piekabēm,traktora tehniku. Pluss šai apdrošināšanai ir tas,ka tiks atmaksāti arī tādi zaudējumi,kurus radījis cilvēks,kurš noformējis šo polisi. Ar KASKO kalkulatoru var visnotaļ niecīgā laikā atrast dažādus piedāvājumus no atšķirīgām kompānijām,lai nebūtu vajadzības veikt manuālu to apskatīšanu.
Kā apdrošināt savu ceļojumu un brīvdienu atpūtu?
Visi cilvēki,kuri domā par savu bezrūpīgo atpūtu ceļojumu laikā,noteikti iegādāsies ceļojumu apdrošināšanu,kas būs spēkā visu laiku un visā pasaulē. Vienalga – veselības problēmas vai pazaudētas mantas – šī apdrošināšana garantēs palīdzību visās situācijās,lai arī kurā valstī būtu kompānijas klients. Lai to visu padarītu vēl vienkāršāku,ir radītas dažādas programmas,kas ir atbilstošas dažādiem ceļojuma nodomiem,piem.,sportošanai,studentu braucieniem vai ikdienišķai pasaules apceļošanai. Vēl vairākas iespējas ir,izraugoties apdrošināšanas ilgumu,jo var noformēt gan gada programmu,gan īslaicīgu termiņu. Savu klientu vēlmēm ir iespējama opcija pašiem pievienot kādus riskus šai polisei,kā piemēram, pēkšņas izmaiņas ceļojumā tehnisku problēmu vai arī dabas stihiju ietekmē radušos problēmu dēļ.
Padomi klientiem
Būtu vēlams noformēt arī kādu papildus apdrošināšanu,jo tas ne tikai radīs miera un komforta izjūtas ikvienā situācijā,bet arī sniegs dažādas priekšrocības,sniegs palīdzību visdažādākajās situācijās,kad gadījušies pēkšņi izdevumi pat,ja klients atrodas kādā citā pasaules valstī. Tas gādās par miera sajūtu un katrā ziņā ir atbilstošs katram cilvēkam,jo ir tik daudzi un dažādi piedāvājumi,kurus var arī patstāvīgi apskatīt interneta vietnēs,rūpīgi izvērtējot katru piedāvājuma detaļu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *