Vai karnevāla apģērbam noteikti jābūt dārgam?

 

apģērbsDažkārt dažādu svētku svinēšana paredz tematiskos vakarus, kuros parasti ir jāizceļas, jāsagatavo kaut kas unikāls un atbilstošs attiecīgajam vakaram. Tiek uzskatīts, ka karnevālam vai vienkārši tematiskajam vakaram paredzētais apģērbs ir dārgs un sagatavošanās tam prasa daudz laika un izdevumu, taču patiesībā tā nebūt nav. Dažām visos laikos populārām svinību tēmām var sagatavoties, neiztērējot kaudzi naudas un dažkārt pat nenopērkot neko jaunu dārgajos karnevālu apģērbu veikalos.

Kāds ir populārākais karnevālu apģērbs?

Disko ritmā

Viena no populārākajām svinību tēmām – disko. Tā ir ļoti iecienīta tematisko vakaru tēma. Ļoti bieži cilvēki uzskata, ka, lai tam sagatavotos, jāatjauno gandrīz visa garderobe, jo tādas apģērbu detaļas, kas piederētos disko stilam, vairs nav atrodamas apģērbu skapī. Taču tāgluži nav taisnība. Galvenie disko akcenti – spožas un spilgtas krāsas. Un to var atrast katrā apģērbu skapī. Piemēram, jaukām disko svinībām vīriešiem vienkārši jāpameklē, vai kaut kur bēniņos nav nomētājušās vecas bikses ar paplatinātiem galiem. Spilgtas, netradicionālas krāsas –lieliski. Spīdīgi vai ar ziediem rotāti krekli, krāsainas brilles – un Jūs jau esat gatavs disko svinībām. Tikmēr meitenēm disko apģērba piemeklēšanai tiešām nevajadzētu radīt galvassāpes.  Iespējams, skapī ir vairākaskošas vasaras kleitas. Tās saskaņojot ar krāsainām biksēm un īsiem svārciņiem, atbilstošu matu sakārtojumu un tajos iesietu krāsainu lenti, kā arī izrotājoties ar lielām rokassprādzēm, Jūs lieliski atbildīsiet vakara tēmai.

Vīnes karnevāls

Ļoti bieži cilvēki uzskata, ka Vīnes karnevāla tēma ir tieši tā, kurai nepieciešami lieli izdevumi. Vīnes karnevāls uzreiz liek domāt par greznību, augstmaņiem un iespaidīgu apģērbu. Protams, tajā ir daļa taisnības, taču tas nenozīmē, ka šīm svinībām jāpērk kleita līdz zemei un dārga fraka. Pat Vīnes karnevāla tēmai varat saģērbties, neiztērējot daudz naudas, ja zināt, kā izmantot skapī jau esošos apģērba gabalus. Vīriešiem tas ir nieks – pietiek ietērpties uzvalkā, izrotāt tā žaketes kabatu vai pieskaņot unikālu kaklasaiti, un Jūs jau esat gandrīz saposies. Pieskaņojiet burvīgu masku ar gumiju un varat doties uz svinībām. Tikmēr arī sievietēm nav obligāti tērēties. Visticamāk, Jums ir vakartērps līdz zemei, bet, ja nav, tāds noteikti ir kādai no jūsu paziņām. Papildiniet to ar pieskaņotu šalli un augstpapēžu kurpēm. Tāir jūsu Vīnes karnevāla kombinācija. Parūpējieties par burvīgu frizūru un krāsainu, ar spalvām rotātu masku un dodieties uz svinībām.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *