Kā izvēlēties duškabīni?

duškabīneDuša ir lielisks un ērts risinājums nelielām vannas istabām, kurās nav pietiekami daudz vietas, lai tajās novietotu vannu. Tāpat, duša spēj papildināt arī lielākas vannas istabas, kurās jau ir vanna, tādējādi nodrošinot lielākas izvēles iespējas – izbaudīt relaksējošu vannu vai paspēt uz ātru dušu no rīta. Turklāt duškabīne palīdz ieekonomēt ne tikai vietu telpā, bet arī ūdeni. Tiem, kas vēl tikai plāno iekārtot vannas istabu vai veikt tajā kādas pārmaiņas un remontu, aktuāls ir jautājums, kā pareizi izvēlēties duškabīni.

Pirmā lieta, kurai būtu jāpievērš uzmanība, izvēloties piemērotu duškabīni, būs tās lielums un izmēri – ja vannas istaba ir patiešām maza, tad pirms došanās uz veikalu noteikti jāizmēra, kāds ir maksimālais laukums, ko varam atļauties veltīt dušas ierīkošanai.

Izvēloties iekārtot stikla duškabīni, kas ir populārākā izvēle, vajadzētu pievērst uzmanību tam, lai stikls būtu rūdīts, jo tas būs izturīgāks par parasto stiklu. Ja vēlamies pielāgot, lai duškabīne iederētos jau esošajā vannas istabas interjerā, uzmanība jāpievērš arī stikla tonējumam un apstrādes veidam. Tiem, kam praktiskums ir galvenais, noteikti izvēlēsies duškabīni no matēta stikla, jo uz tā ūdens pilienu, šampūna, dušas želejas, ziepju traipi un pirkstu nospiedumi nav tik labi pamanāmi un ir daudz vieglāk notīrāmi.

Lielākā daļa cilvēku dušu uzskata par vietu, kur ātri nomazgāties, lai pēc tam dotos ikdienas gaitās, bet duškabīne var būt arī iespēja, kā izbaudīt lielisku relaksāciju – ne sliktāku kā vannā. Masāžas duškabīnespēdējā laikā ir kļuvušas arvien populārākas, jo tās ir aprīkotas gan ar augšējo dušu, gan ar sānu ūdens sprauslām, kuras mazgāšanās laikā maigi masē ķermeni, tonizējot ādu, uzlabojot asinsriti, kā arī palīdzot atbrīvoties no celulīta. Modernajās duškabīnēs pieejamas arī dažādas papildus ekstras  – apgaismojums un radio. Tomēr pirms duškabīnes iegādes vajadzētu uzdot sev nopietnu jautājumu, vai šo papildaprīkojumu jūs patiešām lietosiet. Lielākoties gan izvēloties duškabīni ar masāžas funkcijām tās arī mēdzam izmantot, jo šāda mazgāšanās ir daudz patīkamāka, kā ierastā ātrā duša.

Lielākoties duškabīnēmkomplektā nāk arī paliktņi, bet ir tādas, kurām paliktnis nav nepieciešams vai arī tas jāiegādājas atsevišķi, tāpēc pirms duškabīnes iegādes vajadzētu pie konsultanta noskaidrot, kādu duškabīni vēlaties – ar paliktni vai bez tā.

Katram, kurš plāno dušas ierīkošanu  savā vannas istabā un duškabīnes iegādi, vajadzētu atcerēties, ka būtiska nozīme ir ne tikai kabīnes dizainam, lielumam un krāsai, bet arī tās kvalitātei. Pirms tiek veikts pirkums, vajadzētu pārbaudīt, vai duškabīne ir kvalitatīvi samontēta, stabila un ideālā tehniskajā kārtībā, lai vēlāk nenāktos vilties veiktajā pirkumā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *